Ігри квести онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати безкоштовно в онлайн ігри квести

Квест - це широкий жанр ігор в яких одні пригоди і захоплюючі подорожі. Дослівно перекладається з англійської, як пошук, тобто пошук пригоди, відразу пригадується відомий фільм `У пошуках пригод` - типовий представник цього жанру.

Хороший квест - це в першу чергу відмінна пригода. Пригода в якій Ви затягується з перших секунд гри і потім просто не можете відірватися не догравши до кінця або не пройшовши цю гру. Відірватися просто неможливо постійно хочеться проходити і дізнаватися, що ж Вас чекає далі. Це стає практично наркотиком, коли щось виходить. Але якщо не виходить, то і бажання грати пропадає теж відразу ж, але не варто засмучуватися з цього приводу, трохи завзятості і вийде просунутися далі, головне не здаватися. Будь-які пригоди можуть починатися добре чи погано і вже з самого початку стає зрозуміло, що Вас чекатиме далі, але чим гірше Ваше положення спочатку гри, тим більше сил доведеться витрачати на його проходження, тим більше завзяття у Вас буде до цієї гри і тим цікавіше вона буде для Вас.

Пригоди завжди захоплюючі в них Ви можете дізнатися багато чого нового і цікавого. Побувати в самих далеких місцях нашої планети і побачити те, що не побачиш в повсякденному житті. Тільки в квестах можна помандрувати так далеко від дому. У квестах можна побувати зі своїми улюбленими героями і персонажами художніх фільмів чи мультфільмів. У квестах найчастіше і присутні відомі кіногерої. Найбільш відомі квести з такими героями як Індіана Джонс, Лара Крофт, Гаррі Потер та багато інших відомих персонажів.

Але не думайте, що в квестах потрібно тільки подорожувати, бувати в пригодах і з кимось боротися. У квестах Вам також доведеться вирішувати дуже багато складних логічних задач для того, щоб просуватися далі по рівню. Адже цікаво не тільки бігти і стрибати без зупинок, значно цікавіше і бувати в різних ситуаціях з яких необхідно знаходити вихід застосовуючи сіру речовину голови.

Корисність квестів дуже велика, вони дозволяють розширювати Ваш кругозір, бачити нових людей і дізнаватися всю красу нашого цікавого світу.

Головною захопливістю квестів є те, що гравець в них немов переживає всі події, що пов`язані з його ігровим героєм. Так, йому може здаватися, що він сам опинився в тупиковій ситуації і йому необхідно знайти першу доступну можливість вибратися з глухого кута. Якщо, наприклад, сюжет гри побудований на тому, що головний герой виявляється закритим в якомусь підземеллі і щоб вибратися звідти, йому потрібно знайти необхідні інструменти, то сюжет буде збудований так, щоб гравець зміг думати, як головний герой і таким чином у нього виходило пройти гру. У будь-якому квесті потрібно перенести себе на місце героя і починати думати так, як думає цей герой, якщо дотримуватися цих умов, то будь-який квест буде під силу. Спочатку, звичайно, потрібно буде адаптуватися до гри, зрозуміти, що там слід робити, але вже досить швидко можна випереджати весь ігровий процес. Якщо Ви зможете з цим добре розібратися, то ніякі пригоди не зможуть скласти для Вас труднощів, і Ви будете клацати їх, як волоські горіхи. Підключіть ще до цієї справи дедуктивний метод Шерлока Холмса і тоді взагалі ніяких труднощів не повинно виникати. Шерлок Холмс був настільки талановитим сищиком, що його логіка легко б справлялася з багатьма квестами, представленими в онлайн іграх. Так, що завжди є до чого прагнути.