Ігри курчата грати онлайн

Маленькі курочки і півники, які тільки недавно вилупилися з яйця називаються курчатами. Ці малятка мають дуже ніжний і приємний вигляд і нам завжди хочеться потримати їх на руках, погладити їх, але який величезний страх вони відчувають коли знаходяться поряд з людиною.

Щоб отримати потомство з яйця у вигляді курчат, кури дуже довго висиджують і гріють ці яйця. Після того, як вилупилися курчата, курка ще дуже довго їх тримає в теплі, а трохи пізніше починає всьому навчати. Вона водить курчат за собою показує їм різну їжу, вчить що потрібно споживати і в якій кількості, оберігає їх від різних ворогів і інших небезпек. З курчатами курка може ходити дуже тривалий час, поки ті не досягнуть пристойних розмірів, а інколи розмірів з курку. Курчата вельми беззахисні істоти і потребують постійної опіки. Ними люблять поласувати куниці та інші хижаки. Навіть домашні коти і ті люблять зжерти маленьке курча. Ще в маленькому віці у курчат починають проявлятися статеві ознаки, найбільш яскраво виражено стає їх поведінка. Півні починають битися між собою, тим самим вказуючи на свою приналежність до тієї статі. Ось за цих півників можна сміливо хапатися і направляти їх у бульйон.

Курча в кулінарії це особливий шедевр. М`ясо курчати дуже ніжне, воно має особливий смак легко жується, але трохи дорожче, ніж вже дорослих курок. Таке м`ясо може вживатися як одиночному вигляді, зварене або підсмажене, також може йти як інгредієнт до якогось салату або іншого кулінарного шедевру.

Зараз існують цілі фабрики і комбінати, які займаються виробництвом курчат. У них налагоджені всі технологічні процеси, які забезпечують теплом і кормом і людське втручання потрібно в мінімальній кількості, тільки щоб налаштувати всю техніку в на необхідні процеси. Виробництво курчат вельми прибуткове заняття, тому як куряче м`ясо користується дуже великим попитом серед населення.

Ігри, що тут представлені задіють курчат, як основних персонажів. Тут вони беруть участь в якихось пригодах або навіть використовуються як якась зброя. Також тут Ви зможете знайти ігри в яких треба буде займатися виробництвом курчат на якийсь фермі. Не обійшли вони і кулінарні ігри в яких зможете ознайомиться з різними рецептами приготування того чи іншого курчати. У будь-якому випадку ці хоч і маленькі птахи, але викликають дуже великий інтерес в онлайн іграх, що зібрані в цьому розділі.