Ігри шарики

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в ігри шарики безплатно

Шарик унікальна геометрична фігура, адже кульки круглі і з цього можуть вільно котиться, накопичуватися, мати ті властивості, які ніяк не зможуть мати інші геометричні фігури. Кругла форма кулі говорить і про те, що дані об`єкт має найбільшу меншу площу дотику з зовнішнім середовищем при своєму обсязі, іншими словами, кулька не квадрат, тільки тому, що прагне менше контактувати із зовнішнім середовищем. За таким принципом кульки і створюються в реальному світі. Завдяки своїй цікавій формі кульки і створюється можливість для створення безлічі ігор з його участю, адже з квадратом або трикутників ігор практично не зустрічаються. Кулі бувають різних розмірів і кольору і тільки по цій відмінності вони будуть виконувати різні завдання в іграх, бо якби вони були всі однакові, то і грати в таку гру було б практично неможливо. Кулькою легко управляти і маніпулювати, адже вона легко котиться і найбільш просто піддається законам фізики і гравітації.

Кульки онлайн. Ігри в яких потрібно управлятися з кульками. Це такі ігри як більярд, зума, різнокольорові кульки. З кульками потрібно грати, збирати однакові кольори разом, вибудовувати фігури. Будь-яка онлайн гра в якій присутні кулька - вона завжди барвиста й цікава, грати в такі ігри приємно і від процесу гри залишається одне задоволення. Найчастіше це логічні ігри або головоломки, де Вам доведеться проробляти певні маніпуляції з кульками, так щоб вони виявилися або в потрібному місці, або зникли, або зруйнували щось у рівні. Так як це логічні ігри, то легко можна прийти до висновку, що кульки можуть розвиватися логічне мислення дитини, створювати в нього творче мислення для того щоб знайти спосіб пройти той чи інший рівень у грі. Такі ігри завжди мають кожен наступний рівень складніший попереднього, тим самим є можливість потихеньку адаптуватися до гри і знаходити потрібні шляхи вирішення нових виникаючих завдань, які ставляться перед Вами. Також ці ігри деколи не мудрі і вимагають від Вас тільки влучного управління кульками через мишу, тим самим з`являється можливість розвивати свою координацію рухів, знаходити шляхи розвитку гри і швидко реагувати на ті зміни, які відбуваються в ній.

Ігри з цієї категорії допомагають зняти стрес після трудового робочого дня, відволіктися від турбот і спокійно насолодитися приємною грою.

Для дітей же ці ігри з кульками будуть справжнім відкриттям, відкриттям світу барвистих ігор, де все так весело і яскраво рясніє соковитими фарбами і час гри для дітей летить непомітно.