Ігри Братц

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток Братц

Дівчата люблять грати в ляльки. Істина ця давно відома і всіма визнана. Однак подружки Братц - не просто бездушні маріонетки. У кожної красуні свій імідж, свій характер, свої захоплення. Хочете познайомитися з ними ближче? Ігри для дівчаток Братц із задоволенням вам в цьому допоможуть!

Улюблені персонажі

Вони такі різні - білява Хлоя і темноволоса Джейд, екстравагантна Ясмін і очаровашка Саша. А якій героїні віддасте перевагу ви? Але врахуйте, що кого б ви зараз не вибрали, нудьгувати вам не доведеться. Невтомні заводили залучать вас в свої нескінченні пригоди і час, проведений в їх веселій компанії, пробіжить для вас непомітно. Приготуйтеся до незабутніх відчуттів і яскравих емоцій!

Пригоди Братц

Ну хто б міг подумати, що такі милі і тендітні створіння здатні на такі відчайдушні вчинки. Їх анітрохи не лякає робота у ветеринарній клініці, вони хвацько управляють автомобілем, влаштовують гучні змагання в басейні, навіть розробляють складні комп`ютерні ігри. І звичайно вбираються, красуючись перед дзеркалом.

Одягнути свою підопічну в традиційному стилі або радикально змінити звичний образ - вирішувати вам. У вас під рукою неосяжна колекція дизайнерських речей і необмежені можливості перукаря екстра-класу. Сміливо беріться за справу і здивуєте оточуючих своїми здібностями стиліста!

Розвиваючі ігри Братц мають різні рівні складності: розмальовки, пазли, бродилки, одягалки,

ігри для дівчат

. В ході дії вам потрібно буде виконувати певні завдання (запам`ятовувати однакові картки, пройти по заплутаному лабіринті, знайти на зображенні потрібний предмет) і з часом ви навчитеся справлятися з ними моментально. Ви засвоїте основи колористики, у вас розвинуться такі якості як спостережливість, логіка, винахідливість. І все це без особливих зусиль з вашого боку.