Ігри кухня

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток кухня

Майстерність приходить не відразу. Це стосується всіх сфер життя, а вже вміння смачно готувати - тим більше. Чи замислювалися ви коли-небудь, якими секретами володіють вправні кухарі, які створюють витончені явства? Долучитися до таїнства кулінарії вам допоможуть ігри для дівчаток Кухня. Приготуйтеся до нових відкриттів і незабутніх вражень.

Від простого до складного

Віртуальна реальність настільки різноманітна, що в ній можна і розгубитися. А щоб радість пізнання не була затьмарена, дотримуйтесь певних правил:

1) Якщо ви ніколи не тримали в руках ніж і обробну дошку, то складні рецепти ви навряд чи подужаєте. Починайте з страв невигадливих, але не менше від цього смачних. Що перше спадає вам на думку? Піца, бургери, салати.

2) Після того, як ви озирнулися і осміліли, переходьте до наступного етапу - створення їжі повноцінної, корисною, вишуканою. Кебаб, барбекю, паста. Не любити їх неможливо! Це вам підтвердить кожен. Але навіть і ця їжа не вважається верхом майстерності. Хочете знати, які завдання вас очікують далі?

3) Торти і тістечка, кекси і печиво. Обожнені усіма солодощі створюються старанно. У таких завданнях від вас буде потрібно виконання послідовних кроків - підготувати тісто, розкачати його на заготовки, помістити їх в піч. І отримати готовий десерт.

Як бачите, розробники припасли для вас масу цікавих сюжетів, де нудьгувати просто ніколи.

Вчитися треба весело

Всі ігри про кухню можна умовно розділити на два класи:

  • З підказками
  • Без підказок


І якщо в першій категорії інгредієнти, що входять в рецепт, будуть з`являтися автоматично, то в другій вам потрібно буде все знайти самостійно. Для цього вам доведеться вивчити назви всіх продуктів і швидко знаходити їх в приміщенні. Що хоч і ускладнює проходження

гри для дівчат

, але робить її набагато цікавіше.

Трудитися ж вам належить в різних місцях: кафе, піцерії, ресторані, на власній кухні. І всюди ви будете почувати себе впевнено і комфортно.

Все починається з дитинства - проявляються інтереси і вигострюються навички. Адже хорошими господинями і чудовими кухарями стають не відразу. А шлях до майбутнього починається прямо зараз. З простих і захоплюючих комп`ютерних іграшок.