Онлайн ігри кидалки

Цікавий жанр ігор представляється Вашій увазі. Багато людей, особливо хлопчиків, ще з дитинства люблять брати щось в руки і кидати якнайдалі. Найчастіше це предмети, які трапляються під руки, це можуть бути маленькі камені, грудки із землею, якісь палиці, тверді фрукти, наприклад, як яблука або груші, загалом все, що завгодно, що може дуже довго летіти й летіти. А все це робиться тільки з однією дуже простою метою, подивитися що ж буде з тим предметом в підсумку коли він долетить до землі і на дуже великій швидкості вріжеться в неї. Іноді це робиться з тією метою, щоб завдати шкоди тому об`єкту, в який кидається цей предмет.

У дитинстві ми використовували різні технічні саморобні пристрої, які допомагали нам ще далі запустити якийсь предмет. Такими пристроями були хлопавки з гумками, рогатки, палиці яким можна було прив`язувати якийсь предмет на самий кінець. При використанні таких пристроїв, той предмет, який ми кидали міг летіти ще далі, що дуже радувало дитяче око.

Всі напевно кидали і вміють кидати камінці в воду так, щоб вони потім стрибали по воді. Це дуже веселе заняття, хоча виходить далеко не у всіх. Дівчаткам так кинути камінчик значно важче і вони завжди захоплюються тому, як це виходить робити у хлопчиків. А все дуже просто, потрібно взяти якийсь камінчик, який з одного боку має плоску поверхню і кинути його так, щоб він цієї плоскою поверхнею торкнувся до води. Також варто враховувати те, що чим менше буде кут зіткнення камінчика і води, тим далі він зможе стрибати. Якщо все правильно зробити і докласти дуже багато зусиль, то кинутий камінчик може стрибнути до 20 разів, а іноді навіть більше.

Зимовий час відмінний період, щоб покидатися один в одного сніжками. Цим забавним заняття люблять займатися як маленькі діти, які тільки навчилися ліпити сніжки, так і дорослі хлопчики і дівчатка. Іноді хлопчики кидають у дівчаток снігом, тільки заради того, щоб привернути до себе увагу. Це веселе заняття в якому всі учасники абсолютно рівні, адже щоб зліпити сніжку вимагається однакова кількість часу. Але тут теж варто гратися акуратно, адже можна зліпити таку міцну сніжку і так сильно кинути, що буде дуже боляче коли вона потрапить наприклад в голову.

В іграх, які представлені тут Ви будете кидатися самими різними предметами. Це можуть бути як і сніжки, а також можуть бути і якісь предмети побільше й важчі. Крім того, можна проводити різні апгрейди в результаті яких Ваше герой може кидатися ще далі і використовувати більш важкі предмети для кидків. Ігри однозначно повинні Вам сподобатися, адже вони зроблені максимально весело і іронічно.