Ігри кубики онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри кубики безкоштовно грати онлайн

Геометричні фігури, які мають всі сторони і всі кути рівні називаються кубиками. Це сама рівна стереометрична фігура, адже в ній не тільки кути і сторони рівні, а й рівними є діагоналі, якщо їх там провести, рівними є висота, ширина і довжина. Для того, щоб визначити об`єм такої фігури досить знати довжину однієї зі сторін і просто піднести її в третю ступінь. В принципі будь-який об`єм вимірюють в кубічних сантиметрах, метрах або кілометрах, тільки тому, що там рівні всі сторони.

Кубики, як матеріал для будівництва теж дуже простий. Завдяки їм можна зводити великі будівлі докладаючи до цього мінімум зусиль і вони точно будуть рівненькими. На практиці вони дуже рідко використовуються в будівництві, найчастіше використовуються фігури у формі паралелепіпеда, а саме кубики використовуються дітьми для будівництва чого-небудь. Дітям дуже зручно працювати з таким будівельним матеріалом, адже він буде відносно легко складатися і володіти достатньо стійкими якостями. Є відома дитяча ручна гра, яка називається кубик-рубик, так от там потрібно цей кубик крутити до тієї пори, поки всі сторони не будуть однакового кольору, а це зробити дуже непросто, іноді потрібно тренуватися по кілька місяців, щоб таке реалізувати.

В онлайн іграх кубики найчастіше виступаю не як об`ємні фігури, а як звичайні квадратики на площині. Вам потрібно буде проробляти з ними різні маніпуляції. Наприклад, пересувати їх з одного місця на інше, щоб вони збігалися кольором, після чого вони будуть зникати. Також потрібно буде їх збирати в скупчення або навпаки розставляти у різні частини екрана, щоб побудувати що-небудь. Є ігри в яких Вам потрібно буде займатися безпосереднім руйнувань різних будов з кубиків. Потрібно буде прибирати всі, один або кілька таких блоків, щоб вся конструкція руйнувалася до певного рівня, найголовніше визначити який же елемент відіграє найбільшу роль у таких будівлях з кубиків. У флеш іграх вони будуть відрізнятися тільки своїми кольорами або індивідуальним розфарбуванням і таким чином з ними буде простіше працювати. У будь-якому випадку це відмінні фігури з якими буде легко і цікаво працювати, адже вони є самими рівними, а значить найпростішими фігурами в нашому матеріальному світі. Без логічного мислення в таких іграх обійтися буде практично неможливо, адже все виглядає в якихось головоломках або задачках з якими може впоратися тільки високий інтелект.