Ігри про кроликів

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Флеш ігри кролики також відносяться до категорій

Іграшки Ігри на увагу Ігри про тварин Автомобілі Атака Бігалки Бігати й стрибати Баскетбол Бейсбол Битви Бомби Бросалки Вантажівки Веселі ігри Весела ферма Влучність Волейбол Гармати Герої Гламур Гонки на вантажівках Гонки по пустелі Гроші Дісней Дартс Доставка Експедиції Зайці Запускалки Захист Збиралки Зброя Змійка Знайди відмінності Зомбі Картинки Квести Клітини Комахи Космос Кролики Лабіринти Лабіринти для дітей М`ячик Магія Метелики Мода Модні ігри Морозиво Музика Ніндзя На спритність Напої Небо Оборона Овочі Одяг Одягалки для дівчаток Пародія Angry Birds Перевдягалки Перевезення Пляж Подарунки Покемони Поцілунок Прибирання Пригалки Прогрес Реакція Робота Ролики Самураї Свята Скейт Скупчення Стиль Стрілялки для хлопчиків Стрибки Супермен Творчість Тир Торт Уважність Фарби Ферма Черепахи Швидкість Шоу Шукалки Шукати предмети Шутери Яйця

Ігри онлайн кролики

Такі милі і в той же момент беззахисні тварини, як кролики є одними з найулюбленіших героїв дітей і зустрічаються в багатьох казках, повістях та іграх. Кролик відрізняється від свого дикого брата зайця, своїм домашнім способом життя. Заєць дикий звір, який бігає по полях, збирає якісь рослинні залишки або ж займається шкідництвом в садових насадженнях. Кролик потребує постійної опіки з боку людини, він не зможе довго прожити в диких умовах, йому необхідна людина для того, щоб забезпечувала його їжею, тримала його в теплі, а також що турбувалися про його здоров`я. Великою проблемою у кроликів є їх слабкий імунітет. Ці тварини можуть легко захворіти якоюсь хворобою, яка за короткий час може їх убити. Тому кроликам регулярно роблять профілактичні уколи, які зміцнюють їх імунітет. Життя їх в домашніх умовах досить одноманітне, вони тільки сплять і їдять. До речі, їдять вони практично всю зелень, яка росте на городі, єдине, що не можна давати їм мокру зелень, в якій міститься вода, тому, що від цього кролики знову ж таки можуть захворіти. Також не дозволяється мочити кроликів, тому що вони теж можуть захворіти. Взагалі, це дуже ніжні тварини, які потребують постійного догляду з боку людини. Кроликів зазвичай вирощують для одержання м`яса, яке відмінно підходить для маленьких дітей, з тієї причини, що воно легко перетравлюється. Також це м`ясо володіє великою кількістю білків. Крім м`яса, з кроликів можна ще отримати не велику кількість шкурок, які можуть бути використані для створення якогось хутряного виробу. Хоча хутро з кролика не відрізняється особливою цінністю, в порівнянні з іншими тваринами, тим більше дикими.

Персонаж кролика в іграх, звичайно представлений як слабкий герой, який боїться практично всього, що його оточує. Зазвичай кролик задіяний в іграх для дівчаток, там його потрібно розмалювати або просто якось прикрасити. Особливою популярністю в онлайн іграх користується Великодній кролик, який має справу з Великодніми яйцями. У цих іграх, Вам доведеться всіляко допомагати цьому кролику зберегти розцяцьковані яйця, або ж просто потрібно допомогти йому прикрасити ці яйця. Також цього кролика ще можуть називати Різдвяним або просто святковим, а все з тієї причини, що він бере участь у найбільших святах. Деколи можна знайти ігри, в яких кролик виступає в ролі супергероя, здатного врятувати світ від якихось фантастичних прибульців, які захопили всіх на цій планеті.