Ігри про ковбоїв грати онлайн

А хто у нас живе на дикому, дикому заході і є учасником всяких вестернів? Ну звичайно ж це ковбої, саме з ковбоями ми познайомимося ближче в цьому жанрі. Дуже крутими хлопцями вони були в 19 столітті в західній частині Америки, саме на тих просторах, які були найменше освоєні. Найчастіше це були звичайні бандити, які грабували людей і влаштовували очні сутички з шерифами, поліцейськими того часу. Вони мали револьвер, як основну свою зброю і вміли дуже швидко його діставати і стріляти. На них був специфічний одяг, ну власне типовий на ті часи. Стиль кантрі, який розумів під собою зручні штани, жилетка, під нею сорочка, головними атрибутами були чоботи зі шпорами і, звичайно ж, ковбойський капелюх. Ковбої завжди мали свого коня, на якому переміщалися пустельною місцевістью дикого заходу.

Життя ковбоїв було наповнено пригодами і авантюризмом. Вони багато подорожували, грабували різні склади, любили відпочивати в барах. Бари - це окрема тема про ковбоїв. Майже всі награбовані гроші вони витрачали на жінок і в барах. Основним напоєм було віскі, настільки міцне, що від нього в одну мить п`яніли. У селах дикого заходу вони влаштовували дуелі на смерть у яких перемагав той, хто мав кращу реакцію і міг швидше дістати свій револьвер з кобури. Вони практично не мали постійного місця проживання, тому що постійно ховалися від переслідування влади.

Було знято дуже багато фільмів з ковбоями, саме з фільмів ми можемо знати про них так багато. І взагалі образ ковбоя був створений кінематографом. Типова сцена для фільму з ковбоями, де ковбой входить в бар через двері, які відкриваються в обидві сторони і всі присутні звертають на нього увагу і можливо пізніше починається якась бійка у тому барі. Фільми цікаві, мають пригодницький характер і хороші сцени перестрілок в яких беруть участь як одні бандити, так і шерифи.

Ігри в яких зустрічаються ковбої зібрані під цією міткою. У цих іграх Вам доведеться пожити ковбойським життям, взяти участь у різного роду перестрілках і довести всім іншим, що Ви володієте хорошою реакцією і технікою поводження з револьвером. Дуже багато ігор в яких Вам потрібно буде просто одягнути ковбоя дуже стильно в його вбрання. Або навіть одягнути дівчину ковбойшу у відповідний одяг. Головне, що Ви зможете в цих іграх відчути ту атмосферу, яка колись панувала на дикому заході і якою свого часу просочилася вся Америка.