Ігри коридори онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про коридори також відносяться до категорій

3D ігри 3D головоломки Pacman Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Інтелектуальні ігри Аніме Арена Атака Бігалки Біологія Битви Бої Бомбермен Бродилки для хлопчиків Бросалки Бульбашки Війни Віруси Вежі Вертольоти Вогонь Вогонь і вода Вода Геометрія Гноми Гольф Гонки на автомобілях Гриби Джунглі Дорогоцінності Дракони Жуки Залізна людина Замки Захист Збиралки Золото Квіти Комахи Кораблі Коридори Космічні ігри Космос Кубики Лінії Літаки Лабіринти Лабіринти для дітей Лучник Місто Мавпи Магія Майбутнє Монстри Море Морські ігри Мости На спритність Небо Оборона Овочі Онлайн ігри Пікселі Пінгвіни Пірати Покемони Пошук предметів Прості ігри Протистояння Пузирі Рейнджери Сітка Садок Середньовіччя Система Смайлики Сніг Стрільба з лука Страшні ігри Тактика Танки Танчики Торт Трансформери Фізика Фентезі Ферма Фортеці Фрукти Черепахи Шарики Шутери

Ігри про пересування по коридорах

Ні, не подумайте, що це довгі проходи по яких пересуваються, щоб потрапити в якусь кімнату або кабінет. До частини будинку і архітектури це немає найменшого відношення. Тут зібрані ігри військової тематики у яких Вам треба створювати лінію оборони в спеціальних довгих коридорах. Такі ігри користуються великою популярність, адже вони включають в себе одночасно і тактику, і екшн.

Сенс таких ігор завжди дуже простий - не пропустити ворога до самого кінця цього проходу. Для того, щоб зупинити свого ворога Ви будете використовувати різні оборонні споруди, а саме це можуть бути вежі, герої, гармати, форти, прості солдати, все що і хто завгодно. Крім того в більшості ігор ці споруди можна прокачувати по різних параметрах, в результаті чого їх бойова потужність стає ще більш значущою.

У цих іграх найголовніше це вміти правильно розставити всі оборонні споруди, знайти те місце, де їх ефективність буде найбільшою. Такими місцями найчастіше є кути стежок, ті місця, де перетинаються дороги, загалом найбільш обстрілювані частини. Радує те, що іноді Ви можете регулювати швидкість гри, тобто ту швидкість з якою будуть рухатися Ваші вороги. Є варіанти ігор, де Ви зможете призупиняти якийсь рух і швиденько поставити ще парочку оборонних вишок.

Вороги йдуть хвилями, при чому кожна наступна хвиля сильніше попередньої. У Ваших ворогів може збільшуватися витривалість до зброї, що використовується, може збільшуватися швидкість пересування і вони будуть пролітати повз Ваші споруди. Буває таке, що в кінці кожного рівня йде ватажок, якого дуже важко знищити.

Предком всіх цих ігор є War Craft, саме в ньому вперше була реалізована ідея коридорів по яким пересувалися сили ворога, а Вам треба було їх майстерно знищувати. У справжній час різноманітність ігор цього жанру може дуже сильно здивувати. Від простих абстрактних фігур, які рухаються по цим коридорам можна перейти до інтерпретації саду по якому пересуваються шкідники і Вам потрібно використовувати проти них різні хімічні засоби. Дії можуть відбуватися в реальних земних умовах, можуть відбуватися в якомусь вигаданому геометричному світі, в космосі, в світі фентезі, та де завгодно і кожна людина зможе знайти для себе те, що їй буде представляти найбільший інтерес. Іноді від самого початку гри Ви просто не зможете відірватися, тому що цікавить те, що Вас чекатиме далі.