Флеш ігри про конвєєр

Штука, яка не зупиняється, а постійно знаходиться в русі пересуваючи різні товари або продукти. Конструкція дуже проста. Це м`яка стрічка, іноді з гуми, іноді з іншого матеріалу, наприклад заліза, яка приводиться в дію за допомогою електродвигуна, який передає рух до цієї стрічки через спеціальні вали.

Конвеєри використовуються, щоб постійно підтримувати якийсь цикл виробництва. Вони можуть як просто переміщати об`єкт від одного верстата до іншого, де на цей об`єкт виробляється якийсь вплив, так і можуть, бути місцем де на транспортовані об`єкти безпосередньо виробляється вплив. На конвеєрах люди можуть займатися сортуванням якихось товарів, також можуть займатися фасуванням або якимось іншим впливом. Вони створюють всі можливості для максимальної автоматизації виробництва. На конвеєрній стрічці стояв, напевно, будь-який електроприлад, який ми використовуємо у себе вдома.

З вище згаданого стає ясним, що конвеєри використовуються на різних заводах, фабриках чи комбінатах. Щоб то завод не виробляв, починаючи від найпростіших сірникових коробок і закінчуючи здоровенними вантажівками, всі ці об`єкти рухаються по конвеєрній стрічці на якомусь циклі свого виробництва. На фабриках по виробництву якихось продуктів харчування, теж не обійтися без цих чудо-пристроїв. Адже там виробляється якийсь один вид продукції у великій кількості і щоб його пересувати потрібна якась автоматика. Таким чином збільшується ефективність виробництва в кілька сотень разів. Напевно, конвеєри не використовуються тільки на фабриках одягу, хоча там налагоджені дещо інші лінії для пересування того або іншого одягу. Самим простим і загальнодоступним місцем, де ми можемо побачити конвеєри в своєму максимально простому вигляді, це є супермаркети. При покупці товарів у супермаркеті ми виставляємо їх на конвеєрну стрічку і касир-продавець просто натисненням однієї кнопки транспортує їх до себе, щоб пробити на касі.

В онлайн іграх теж знайшли застосування для цих пристроїв. Тут потрібно буде переміщати якісь об`єкти з одного місця в інше, використовуючи при цьому ті ж конвеєри. Також потрібно буде займатися налаштуванням їх роботи, щоб вони переміщали товари в потрібне місце. Самим їх створювати або прибирати в різних місцях ігрового майданчику. У будь-якому випадку тут доведеться задіяти своє логічне мислення і вчитися ефективно управлятися з різними виробничими процесами, за допомогою налагодження правильної роботи стрічкових транспортерів.