Ігри коні

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри про коней також відносяться до категорій

3D ігри Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Індивідуальність Азартні ігри Амур Бігалки Бігати й стрибати Бізнес Барбі Барбі одягалки Братц Вихованці Вода Втеча Гардероб Герої Гонки для дівчаток Гонки з перешкодами Губка Боб Дівчата Детективи Джунглі Дикий захід Догляд за тваринами Екшн Загадки Збиралки Змагання Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Знайти вихід Кільцеві гонки Казки Картинки Квести Кобвої Коні Красуні Лабіринти Лицарі Магія Макіяж Малювання Мода Музика На спритність Образ Обслуговування Овочі Однороги Одяг Одягалки для дівчаток Пазли Перевдягалки Поні Понівіль Поцілунок Пошук предметів Прибирання Пригалки Принцеси Природа Ресторан Розвиток пам`яті Стиль Стрілялки для хлопчиків Стрибки Танці Татуювання Творчість Турнір Уважність Фарби Феї Фентезі Ферма Фермер Фрукти Швидкість Шоу

Ігри про лошадей

Ці тварини вже дуже давно стали близькими друзями для людини. Вони не тільки можуть допомагати нам якось, а стати практично членами наших сімей. Вони дуже благородні тварини, мають гордий вид і їх дуже легко образити.

Коні - непарнокопитні тварини великого розміру з дуже великою мускульною масою. Існують дикі форми, але основна їх чисельність одомашнена людиною. Як і всі ссавці мають живородіння, є турбота про потомство. У раціоні використовують тільки рослинну їжу. Спокійна поведінка, хоча часто зустрічаються дуже буйні особини, чия поведінка може мати якісь свої причини.

У житті людей стали найкращими помічниками і часто основними джерелами доходу. Завдяки своїй великій м`язової силі і витривалості, вони легко допомагають людині у великій кількості справ. Можуть використовуватися як перевізники, так і як енергетична одиниця для якоїсь роботи. Коні зараз використовуються не тільки в сільському господарстві для перевезення габаритних вантажів, спахування землі та інших господарських робіт. Нині коней використовують для участі в гонках на конях, виступах, показі різних трюків за участю цих тварин, подоланні перешкод і багатьох інших виставах. Їх використовують в розважальних цілях на якихось заходах, просто катають усіх охочих на конях. У старі часи саме коні були основним засобом пересування на далекі відстані і багато походів, битв проходили на конях. У найдавніші часи, коли коней була ще не настільки велика чисельність одомашнена - на них знаходилися тільки полководці і великі чини війська, згадати хоча б фільми про римську імперію. У середньовіччі кінь був практично у кожного воїна і всі походи здійснювалися саме на ньому.

В іграх про коней Ви зустрінетеся з різними конями і тут Вам доведеться по-різному за ними доглядати або приймати з ними участь в якійсь грі. Є ігри, де потрібно буде нарядити кінь і дівчину, яка стоїть біля нього, є частина ігор, де саме на цій сильній тварині Ви опинитеся в якихось пригодах з яких потім за допомогою своїх же навиків і старань будете вибиратися. У якихось іграх Ви зустрінетесь з цими тваринами на фермі і там потрібно буде використовувати їх за призначенням у сільському господарстві. Якщо Ви відчуваєте величезну любов до цих тварин, тоді Вам знайдеться чим зайнятися в іграх, що зібрані під цією міткою.