Ігри комікси грати

Для культури пострадянської людини комікси не представляють настільки сильний інтерес, як для західної людини. На заході, а особливо в Америці просто фанатіють від коміксів, деякі діти, та й навіть дорослі просто збирають їх пачками і не пропускають жодного випуску повз себе.

Чим же викликаний такий особливий інтерес до коміксів? І куде ж цей інтерес зараз пропав? Комікси були створені вже дуже давно. І швидко набрали популярність завдяки тому, як анімація не була настільки розвинена як зараз. А в коміксах кольорові картинки з`явилися набагато раніше. Так само на створення коміксів не потрібно багато часу і великих матеріальних витрат, потрібна тільки бурхлива фантазія їх творців, які будуть їх випускати і випускати цілими партіями. Комікси набагато цікавіше звичайної книги, особливо якщо це стосується дітей. Якщо в книзі все описано сухим, нехай навіть захоплюючим, текстом. То в коміксах акцент робиться більше на картинку, там кожна дія, кожен акт супроводжується яскравою картинкою, яка показує головних героїв.

З розвитком комп`ютерної техніки і графічних програм, анімації почали замінювати комікси. Адже на комп`ютері можна створити куди цікавішу картинку мультиків або серіалів, до того ж вони будуть озвучені смішними голосами, якщо того вимагає сюжет. Комікси поступово відійшли на другий план, але зовсім вони не пропали. Справжні цінувальники цього виду мистецтва досі з нетерпінням чекають випуску кожної нової серії або нової ілюстрованої книги з пригодами їх головних героїв. До того ж любов до книги не помре ніколи, як до по істині натуральної форми передачі та зберігання інформації, тому поки буде жива книга, будуть жити і комікси. А їх творцям залишається тільки шукати натхнення для написання все нових і нових сюжетів.

Дуже радує той факт, що комікси можна створювати самому. Для цього не потрібно спеціальної техніки чи особливої ​​майстерності. Якщо у Вас хороша фантазія і Ви вмієте гарно малювати, то це не складе особливих труднощів. Можна за декілька хвилин намалювати один епізод, а якщо витратити цілий день, то у Вас вийде не погана серія про пригоди своїх власних героїв, які можливо сподобаються Вашим друзям або навіть іншим людям. Головне взяти в руки олівець і спробувати, а раптом у Вас є приховані таланти, які вже давно намагаються вибратися назовні.

Комікси знайшли своє місце і в онлайн іграх. Тут Ви зможете знайти як комікси для прочитання і вивчення, так і більш живі в яких зможете самі взяти участь разом з головними героями. Повірте, що і в коміксах цікаво проводити час, адже Ви можете творити свій власний сюжет.