Кольорові ігри онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в кольорові ігри безкоштовно

Парадоксальним здається цей жанр, адже всі ігри, які зібрані на сайті кольорові і радують гравця широкою палітрою кольорів і відтінків. Які ж тоді тут представлені ігри? А все дуже просто, тут зібрані ті ігри, в яких потрібно буде гратися з кольорами, переставляти якісь кольорові блоки або кульки, проробляти інші маніпуляції з різними кольорами. Гратися з кольорами викликає у дітей не передаваний захват. В основному дані ігри розраховані на логічне мислення, але є й зовсім безглузді ігри в яких Ви просто будете бачити широку гаму різних кольорів. А вирішувати логічні завдання з великою кількістю кольорів дуже і дуже захоплююче, інтерес не пропадає протягом всієї гри.

Завдяки тому, що наш світ має все те розмаїття кольорів, він здається нам цікавим і привабливим. Уявіть, якби все було сіре й похмуре були тільки відтінки сірого, правда стає страшно? Різноманітність кольорів існує за рахунок того, що різна поверхня може поглинати і відбивати різну кількість фотонів світла. Та поверхня, яка поглинає найбільшу кількість світла виглядає чорною, а та, яка відбиває найбільшу кількість світла - білою. У залежності від ступеня цього поглинання і відбивання існують всі кольори. В основному існує три базових кольори - зелений, червоний, синій і вже в залежності від комбінацій цих трьох кольорів існує інші та їх відтінки.

У цифрових джерелах, зображення дещо по іншому реалізована функція передачі кольору, вони не відбивають і не поглинають зовнішній колір, а самі його створюють. Кожен найменший піксель на екрані, який формує загальну картинку складається з трьох кольорів в сукупності, а саме червоного, синього і зеленого і в залежності від того на скільки яскраво вони підсвічуються і на них передається енергії, вони і утворюють інші кольори. Завдяки постійному розвитку технічного прогресу ми можемо бачити все більше відтінків на екранах своїх телевізорів, комп`ютерів, мобільних телефонів, планшетах, плеєрах, годинниках і всіх інших електронних пристроях. У нинішні часи ніхто не хоче дивитися чорно-білий фільм або грати в таку ж гру, хочеться насичених яскравих кольорів, які дають справжнє задоволення від графіки.

У цих онлайн іграх Ви зможете попрацювати з самими яскравими і насиченими кольорами, вони зможуть показатися Вам живими, що не без сумніву буде радувати Ваше око. Гратися з кольорами дуже цікаво і такі ігри сподобаються навіть самим маленьким дітям, які тільки починають освоювати комп`ютер і всі можливості, які він може дати.