Грати в ігри клітка

Це найменші функціональні структури в живому організмі. З клітин складається жива тканина, яка вже в свою чергу створює органи та інші структури. Клітини досить автономні системи, так як в них відбуваються всі біохімічні процеси, які забезпечують життєдіяльність організму. Так в живих клітинах відбуваються процеси накопичення і виділення енергії, процеси синтезу складних органічних речовин з простіших. Клітини можуть активно рости і самі діляться, утворюючи собі подібних. Клітка в основному складається з цитоплазми в якій плавають інші формені елементи, завдяки яким і відбуваються всі процеси життєдіяльності. В клітці є ядро, яке містить спадкову інформацію і завдяки, якому і здійснюється процес розподілу і передачі спадкової інформації. Також в клітці знаходяться мітохондрії, які і виділяють енергію, також там є рибосоми, лізосоми, апарат Гольджі і ще багато інших структур, завдяки яким клітка і функціонує. У клітинах рослин присутні пластиди, це хлоропласти, хромопласти, які мають пігмент хлорофіл і вловлюють сонячне світло, перетворюючи його в енергію хімічних зв`язків.

Є безліч організмів, які складаються всього з однієї клітини - це найпростіші. У них всі процеси відбуваються в одній клітці і вони мають мікроскопічні розміри. Це амеби, інфузорії туфельки, хламідії і т.д. У більш організованих організмів клітин багато і вони утворюють колонії або навіть тканини, але найчастіше це одноманітні клітини.

В організмі вищих рослин і тварин клітини мають свою спеціалізацію. Так в організмі тварин клітини бувають нервові, жирові, м`язові, епітеліальні і інші. У них по різному організовані структури і природно вони виконують зовсім різні функції.

Ігри в якому Ви зустрічаєтеся з клітинами вельми цікаві й пізнавальні, вони завжди мають гострий сюжет і представляють клітини, як окремі організми, які борються за виживання. Граючи в такі ігри Ви пізнаєте багато нових і цікавих біологічних процесів і стикаєтеся з вельми важкими тактичними ситуаціями, де поле битви - живий організм.