Ігри кільцеві гонки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в гонки по кільцю безкоштовно

Кільцеві гонки називаються саме так тому-що машини або мотоцикли рухаються виключно по замкнутому кругу. Покриття таких треків може бути різне, асфальт, бездоріжжя, грязь. Якщо це мотоциклетні гонки, то на треках можуть встановлювати трампліни і інші перешкоди, які потрібне обїзжати та перестрибувати. Класичні кільцеві гонки - це Формула 1. Це були одні з перших кільцевих гонок, а далі організатори включили фантазію і почали влаштовувати різні види кільцевих гонок, є такі де одночасно беруть участь в гонках і мотоцикли і автомобілі. Є ще один підвид кільцевих гонок - гонки на виживання, машина їздять по кругу і вибивають суперників з гри, а роблять вони це будь-якими доступними способами. Гонки на велосипедах по кругу - це теж кільцеві гонки, адже велосипеди їздять одному замкнутому треку.

У розділі кільцевих гонок Ви можете грати в будь-якы з перелічених видів цих гонок і навіть більше, адже фантазія творців цих ігор не обмежена коштами та іншими перешкодами.

Гонки можуть влаштовуватися, як поодинокі, коли Вам за певний час потрібно буде проїхати коло, щоб брати участь в наступних етапах, так і з певною кількістю суперників. З суперниками гонки перетворюються на справжнє екстремальне дійство. На ідеальних покриттях та спеціальних спортивних болідах, які розвивають швидкості понад 200 кілометрів на годину, найменша помилка може призвести до фатальних наслідків, тому гонщикам потрібно бути уважними і акуратними. Зазвичай кільця бувають не великої довжини і автомобілі будуть проїжджати їх за хвилину або трохи більше, в таких ситуаціях потрібно проїхати велику кількість таких кіл, щоб досягти фінішу. Якийсь гонщик може настільки відриватися від своїх суперників, що почне обганяти когось з останніх вже по другому колу, таке часто буває на довгих заїздах з великою кількістю кіл. Іноді гонщики зупиняються біля своїх команд, щоб швиденько поміняти стерту гуму і подивитися технічний стан автомобіля і далі продовжують гонку.

Традиційно перегони на конях влаштовують тільки по кільцю, тому що глядачам зручно спостерігати за такими скачками та й вести коней на довгі відкриті дистанції просто немає сенсу. На кільці можуть змагатися як скакуни верхи на коні, так і в упряжці в колісниці. Траси практично завжди мають форму рівного еліпса або кола, рідко їх влаштовують з якимись звивинами. У цьому жанрі представлено багато скачок на кільцю. Взагаліто тут всі ігри в яких Вам потрібно буде змагатися на якомусь кільці.