Ігри для дівчаток кекси

Цікавими кулінарними шедеврами являються кекси. Кексом можна назвати будь-який солодкий хліб, це практично те саме. Кекси володіють більш крихкою консистенцією, ніж хліб і застосовуються в основному, як десертний продукт. Володіють великою калорійністю і невеликою кількістю кексу можна дуже ситно наїстися. Типовою формою, якою ми уявляєм собі кекси є у формі тістечка, невелика така кулька або інша форма виробу масою близько 100-150 грамів. Окрім того кекси можуть мати й іншу форму, це вже залежить від тієї форми в якій вони готуються. Майже завжди кекс зверху присипаний цукровою пудрою, яка надає йому ще більшої ніжності і солодкого смаку.

Готують кекси майже по тим самим технологіям, що і хліб. Просто застосовують світліші сорти борошна і більшу кількість яєць. Також звичайно цукор, якого йде більше, ніж в хліб. Також окрім цього в кекси добавляють ще ізюм або якісь інші сухофрукти, які придають витонченості смаку. Кекс навіть може бути приготовлений із зіпсутих продуктів, аби тільки були дотримані всі технології. Іноді із зіпсутих продуктів виходить ще більш смачніший, ніж з нормальних.

В повсякденному житті кекси займають своє місце як десертні наїдки, які вживають разом з чаєм або іншим солодким напоєм. Кексами можуть ласувати в якійсь затишній кав`ярні або булочній. Вони також є продуктами виробництва різних кондитерських фабрик, їх легко можна приготувати дома і хто не лінується той готує. Рецептів існує дуже багато, які викладені в інтернеті, також багато рецептів Ви зможете знайти в онлайн іграх зібраних під цим тегом. Навчитися готувати кекс в якісь грі набагато простіше, ніж це зробити по текстовому рецепту чи навіть по кулінарному шоу. Виз можете самі побачити і відчути всю технологію приготування всього за допомогою маніпуляцій клавіші мишки. В даних іграх також відразу видно результат ваших старань і тому можна відразу зробити висновок, чи варто братися за приготування того чи іншого кексу. В іграх вчитися готувати значно простіше і цікавіше, тому що всі дії відбуваються на Ваших очах, коли Ви просто слідуєте вказівкам гри. Хочете здивувати своїх рідних новими кулінарними здібностями? То ми запрошуємо Вас грати в ігри даного жанру і навчатися новим, цікавим рецептам готування смачної десертної їжі. Крім нових знань Ви зможете ще отримати море позитивних емоцій, які залишаться з Вами на дуже довгий час.