Ігри казки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри казки безкоштовно грати онлайн

Це окремий жанр літератури, який розрахований виключно на дитячу аудиторію. Хоча окрім цього існують і казки для дорослих. Відмінною рисою казок від інших жанрів літератури є те, що вони завжди мають щасливе закінчення, головні герої переживають біди і далі чудово живуть. Іноді, коли ми дивимося художній фільм і в кінці він закінчується хепі ендом, то хочеться сказати: «Як у казці». Казки і створені для того, щоб навчати дітей добру, виховувати у них тільки позитивні якості: доброту, чесність, працелюбність, чуйність, співчуття, любов, вихованість і так далі. Ці всі якості автори казок намагаються передати в образі головних героїв, так вони будуть краще сприйматися дітьми. Добро завжди перемагає зло, головне в це вірити, як вірять герої казок. Більшість казок розповідають дітям про чарівні пригоди, про різних чарівників і магів. Багато подій, які описані в казці фантастичні, які не можуть бути в реальному світі, але саме фантастичні процеси краще сприймаються дитячою свідомістю, адже дітям хочеться вірити в чудеса знаходяться десь поруч.

Традиційно діти починають знайомитися з народними казками. Народні казки існують у кожного народу, який має свою історію. Народні казки не мають конкретного автора і були передані за переказом із покоління в покоління. Зовсім недавно, лише у минулому столітті народні казки були записані в книги, щоб вони не були втрачені безслідно. Народних казок існує дуже велика кількість, це можуть бути побутові казки, фантастичні, казки з тваринами і так далі. У кожного народу є свої особливості в казках, де згадуються якісь традиції, які належать тому чи іншому народу, якісь страви, одяг, тварини і так далі, що належать конкретному народові.

Крім народних казок існують також класичні авторські казки, які були написані відомими дитячими авторами. Напевно всі чули про казки Ганса Христіана Андерсона, братів Грімм, Астред Лінгред, Алескандра Пушкіна, Шарля Перро і багатьох інших. На казках цих авторів виросло не одне покоління. Зараз існує багато сучасних авторів, які пишуть фантастичні казки. По більшості казок класичних авторів були зняті мультфільми. Завдяки мультфільмам діти можуть набагато швидше ознайомитися з тією чи іншою історією, але ні в одному мультфільмі не описано все так детально, як це зроблено в книзі.

Онлайн ігри створені як за мотивами казок, так і включають в себе якісь казкові події, які мають місце бути в грі. У таких іграх дитина зможе насолодиться прекрасною грою, а дорослий перенестися у світ чарівної казки і забути абсолютно про всі турботи, які його оточують.