Інтелектуальні ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні інтелектуальні ігри також відносяться до категорій

3D ігри Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри з літерами Ігри на увагу Інопланетяни Інтелектуальні ігри Більярд Баланс Бен 10 Битви Блоки Бої Бомби Бродилки для хлопчиків Бургер Війни Взривалки Влучність Вода Гармати Геометрія Гравіті Дід мороз Дінозаври Денді ігри Дороги Доставка Жуки Зірки Загадки Задачі Запам`яталки Запускалки Захист Збивалки Збиралки Зима Знайди предмети Знайти вихід Зомбі Картинки Клітини Кольорові ігри Кольорові блоки Комахи Конвеєр Конструкції Коридори Коти Кубики Лінії Лабіринти Лабіринти для дітей М`ячик Маджонг Механізми Монстри Мурашки На спритність Настільні ігри Наука Новий Рік Новорічні ігри Оборона Онлайн ігри Підривалки Пікселі Пірати Пазли Пересування предметів Подарунки Подорожі Поліція Пошук предметів Пригалки Прогрес Прості ігри Пузирі Різдво Розвиток Розвиток пам`яті Руйнування Свині Система Смайлики Стрибки Тактика Танки Танчики Територія Тир Три в ряд Уважність Фізика Фрукти Цукрерки Шарики Шашки Швидкісний спуск Шукати предмети Шутери Ящики

Інтелектуальні онлайн ігри

Ми граємо все своє життя. Ще не навчившись ходити, ми повзаємо і граємо брязкальцями, збираємо кубики. Ігри допомагають весело і корисно провести своє дозвілля. Граючи, ми розвиваємося. У стародавні часи від сили людини і швидкості її реакції залежало її життя. І, напевно, тому в кожному з нас живе прагнення до перемоги і любов до змагань.

Ці наші бажання можуть задовольнити найрізноманітніші онлайн ігри, які можна знайти в інтернеті. З кожним роком ігри оновлюються і поліпшуються. Але намагаючись знайти цікаві для себе ігри, в інтернеті можна просто заблукати. Щоб полегшити ваші пошуки, на нашому сайті зібрані найцікавіші і корисні ігри. Для цього ви просто включаєте вподобану гру і граєте в режимі онлайн безкоштовно.

Міні ігри не вимагають багато часу. Їх можна грати в перервах між роботою. Великий розділ інтелектуальних ігор. Вони дуже корисні і цікаві, як дітям, так і дорослим. Такі ігри розвивають наше мислення. З їх допомогою стає краще пам`ять, розвивається швидкість реакції і уважність.

Комп`ютерні інтелектуальні ігри розвивають ті ж якості, які розвиваються у нас при звичайних іграх. Пострибати і побігати люблять дітки в маленькому віці. З віком з`являється інтерес до складних інтелектуальних ігор, які розвивають логічне мислення. Наприклад, стратегічні ігри вчать більш уважно ставитися до своїх дій, планувати їх. Активні ігри розвивають реакцію і увагу.

У кожному виді інтелектуальних ігор можна підвищувати свої базові здібності. Розум, також як і наші ноги і руки, вимагає тренування і занять. Постійно напружуючи свій мозок, ми покращуємо увагу і пам`ять, вчимося мислити логічно і нестандартно, керувати своєю працездатністю. І у всьому цьому велику користь можуть принести комп`ютерні інтелектуальні ігри.

Головоломки допоможуть правильно концентруватися і підвищити свою увагу. Пошук відмінностей в різних картинках підвищує пам`ять. Клавіатурні тренажери навчать вас швидко набирати текст. Час з такими цікавими іграшками летить дуже швидко, а ваші здібності розвиваються.

В розділ інтелектуальних ігор входять різні клубні ігри та настільні, головоломки і ребуси, карткові ігри і активні.

Інтелектуальні ігри задіють нашу голову. Вони вимагають від нас кмітливості, розвивають наше логічне мислення. Вони розважають нас, і разом з тим розширюють наш кругозір, тренують пам`ять і розумові здібності. За допомогою інтелектуальних ігор наші діти зможуть продумувати свої дії, вирішувати завдання нестандартно і продуктивно.