Ігри інопланетяни онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Флеш ігри інопланетяни також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігри про тварин Інопланетяни Інтелектуальні ігри Автомобілі Арена Армія Астероїди Атака Бігалки Бен 10 Бетмен Битви Блоки Бої Бомбермен Бомби Бродилки для хлопчиків Бросалки Вівці Війни Вежі Влучність Вода Герої Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки по місту Гравіті Денді ігри Дитячі гонки Дороги Експедиції Екшн Задачі Залізна людина Запускалки Захист Збиралки Зброя Знайди відмінності Знайти вихід Знаменитості Картинки Катапульти Кольорові блоки Комахи Конструкції Кораблі Космічні ігри Космос Коти Ліло і Стіч Літаки Лодки Місто Майбутнє Малюки Механізми Модні ігри Монстри Музика На спритність Небо Оборона Образ Одягалки для дівчаток Океан Офісні ігри Пародія Angry Birds Пересування предметів Погоня Подорожі Політика Пошук предметів Пригалки Прогрес Птахи Ракети Реакція Руйнування Рятувалки Сітка Садок Система Собаки Стиль Страшилки Страшні ігри Стрибки Танки Танці Творчість Тир Три в ряд Уважність Фізика Фортеці Фотограф Шарики Школа Шукалки Шутери

Інопланетяни онлайн ігри

Феномен інопланетян з`явився вже досить давно. Не так давно з`явилися спеціальні групи вчених, які займаються їх вивченням. Ще в записах з давніх часів, є згадки про незрозумілі літаючі об`єкти. До речі, для інопланетян є ототожнюючий термін - НЛО, який розшифровується як непізнаний літаючий об`єкт. Люди, які займаються вивченням явищ НЛО називаються уфологами. Традиційна наука не спростовує існування НЛО, так само, як і не підтверджує його існування. Не спростовує з тих причин, що наш Всесвіт настільки величезний і має таку різноманітність галактик і планет, що десь теоретично могли бути створені умови, на подобі нашої планети, для зародження життя. Підтвердити існування інопланетян теж ніхто не може, тому як точно задокументованого їх існування немає і вони ніколи не вступали в контакт з людською расою.

Є багато секретів, які зберігають уряди світу та інші спеціальні державні організації. Так, в США є військова організація пентагон, яка приховує різні таємниці про НЛО і про те чи був у них контакт з людством. Багато будівель на землі важко назвати рукотворними, адже люди в стародавні часи не могли володіти технологіями для їх будівництва і їх могли побудувати тільки інопланетяни. Яскравим прикладом таких будівель можна назвати Єгипетські піраміди або камені Стоунхенджа в Англії.

Тема інопланетян дала велике поле для зняття різних художніх фільмів. Саме у фільмах вони показуються як істоти з незвичайним зовнішнім виглядом. Типове уявлення інопланетянина у фільмах це гуманоїд невеликого зросту з великими очима, маленькими вухами, відсутністю волосяного покриву, худими кінцівками і великою головою. У фільмі "Зоряні війни" була створена ціла імперія інопланетян людей та інших істот, які гіпотетично ведуть протистояння в дуже далекій, від нашого людства, галактиці.

Інопланетянин - це представник позаземної раси, яка живе на іншій планеті. Чи існують вони насправді? Ніхто точної відповіді дати не може, багато хто вважає що це феномен, який придумали фантасти. Але ж диму без вогню не буває?! Напевно все-таки є щось таке, адже не дарма багато хто заявляє що бачили інопланетян. Але правда кожен очевидиць описує їх по-різному... Так що ж це, вигадка або це різні раси цих істот? Онлайн ігри про інопланетян звісно не дають відповіді на ці питання але грати в них досить забавно тому що інопланетяни в іграх представлені в основному добрими істотами. Хочете побачити інопланетянина прямо зараз? - Грайте в онлайн ігри про інопланетян.