Ігри Сонік онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Сонік ігри безкоштовно грати онлайн

Пригоди всесвітньовідомого їжачка Соніка в онлайн флеш іграх. Свою популярність їжачок Сонік знайшов ще в далеких 90-х роках. І славу йому принесла ігрова консоль Sega. Їжачок Сонік - це персонаж коміксів для дітей, а також талісман корпорації Sega. Мало хто знає що його справжнє ім`я Їжак Олджілві Моріс. У Соніка є одна надздібність, він вміє бігати з надзвуковою швидкістю. Ця особливість йому дуже допомагає в боротьбі з своїм закоренілим ворогом Роботніком. Улюблене заняття Соніка - рятувати світ, але це для нього не робота, а просте захоплення.

Більш всього Соник боїться води тому що не вміє плавати. Тому не давай їжачку падати у воду в онлайн іграх. Не дивлячись на свою відвагу і серйозне захоплення рятувати світ, їжачок Сонык залишається дуже веселим і азартним, він абсолютно не сумує і любить добре розважитися й побавитися. Якщо теж саме любиш і ти, тоді ігри про пригоди найшвидшого їжачка в світі саме для тебе!

Їжачок Сонік, напевно, найшвидший герой онлайн і комп`ютерних ігор. Він здатний за короткий час набирати величезну швидкість і іноді весь рівень проходить за кілька секунд. Що характерно при великій швидкості руху Сонік дуже швидко обертається навколо своєї осі і його практично не може пошкодити будь-який ворог. Тобто всі, хто до нього наближається тут же відлітають на велику відстань або зовсім зникають. Ігри з даними героєм завжди супроводжуються яскравою анімацією. Безліч різних елементів рівня, які переливаються різноманітними кольорами. З якимись їжачок може взаємодіяти, наприклад, збирати їх або якось розбивати, багато елементів створені просто, щоб максимально прикрасити ігровий світ. Також в рівні розставлено багато стінок, які їжачку потрібно буде допомагати подолати, є велика кількість трамплінів на яких їжачок може стрибати, а також присутні пружини з яких можна робити дуже високі стрибки. Все створено для того, щоб Сонік рухався як можна динамічно і з невеликою твоєю допомогою він буде це робити.

Даний жанр ігор відмінно підходить різним віковим категоріям, а також дівчаткам і хлопчикам. У них можуть грати практично всі. Гра викликає в лічені секунди величезний інтерес і таку гру хочеться якомога швидше проходити. У кожній грі велика кількість цікавих рівнів на яких Ви зможете зустрітися з різними героями, а в цьому жанрі зібрано велику кількість ігор з Соніком. Загалом тут можна провести не один день у веселій грі.