Ігри на увагу

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн на увагу

Що означає бути уважним? Це не просто стежити за оточуючими, за їх зовнішнім виглядом і поведінкою. Щоб бути справді уважним одних спостережень мало. Для цього ще й потрібно проявляти якусь реакцію на ці спостереження, потрібно показувати іншій людині те, що Ви помітили на ній або в ній. Але також ці всі спостереження за людиною повинні бути прихованими, так щоб цього не було помітно. Не будете ж Ви в нахабну розглядати якусь людину, все це потрібно робити дуже акуратно. І тільки вже переконавшись у тому, що варто сказати про свою уважності - проявіть її.

Також можна розглядати цю рису людини в контексті допомоги. Ви можете проявляти свою уважність, коли допомагаєте людині, дбаєте про неї і це буде дуже правильним. Тому, що такі старання будуть оцінені набагато більше, ніж прості зауваження, що Ви щось побачили. Допомога майже завжди буде відповідним проявом уваги і Ви ніколи не залишитеся переможеними.

Ще одним дуже важливим аспектом прояву пильності, є її розумові показання. Зібрана, уважна людина завжди здається дуже інтелектуально розвиненою. Все що вона бачить і помічає, вона запам`ятовує і може легко про це згадати, якщо, звичайно, вона запам`ятовує розумні речі, а не якісь дурниці. Люди спеціально тренують цю якість, щоб швидко запам`ятовувати якомога більше корисної інформації і в будь-якій ситуації швидко адаптуватися, абстрагуватися і починати щось ловити для себе. Якщо людина не має здібності до навчання, то це говорить тільки про те, що вона не уважний, хоча і здібності до навчання у нього можуть бути. Тренувати свою зібраність можна і навіть потрібно. Тому що від цього залежить наша поваги в суспільстві і багато розумових якостей.

В даному жанрі зібрано багато логічних ігор і головоломок в яких Ви зможете потренувати свою короткочасну пам`ять. Тут Вам доведеться працювати з різними картинками, які будуть дуже швидко проходити через Ваші очі. Вловлювати і швидко запам`ятовувати велику кількість інформації, а також знаходити і помічати якісь дрібні деталі на великих зображеннях. Тренувати свою пам`ять в іграх корисно і надзвичайно легко, адже процес гри відбувається невимушено і Ви просто не помічаєте як росте Ваш рівень інтелекту і здатності до запам`ятовування нових деталей і об`єктів. Всі ігри спеціально підібрані таким чином, щоб максимально розвинути Ваші розумові здібності і дати Вам тільки саму потрібнуінформацію, яка може бути корисна в житті.