Ігри для дітей 3 років

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Розвиваючі ігри дітям 3 років також відносяться до категорій

Winx Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Інтелектуальні ігри Автобуси Автомобілі Арканоїд Біологія Бен 10 Бетмен Бокс Будівництво Будинок Бульбашки Віні Пух Вінкс Вінкс клуб Вода Герої Губка Боб Дівчата Дінозаври Дісней Діти Даша мандрівниця Даша слідопит Дельфіни Дора Жуки Зірки Загадки Запам`яталки Збиралки Змійка Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Картинки Квіти Комахи Коти Кубики Літаки Лабіринти Лунтік Ляльки Міккі Маус Малювання Медведі Монстри Музика На спритність Наруто Образ Піаніно Пінгвіни Пазли Поїзда Подорожі Покемони Поні Понівіль Пузирі Равлик Боб Реакція Рибалка Рибки Сімпсони Скупчення Смішарики Собаки Стрибки Сутінки Тачки Творчість Том і Джері Трансформери Трюки Уважність Фарби Ферма Фрукти Футбол Цукрерки Шарики Шоу Шрек Шукалки

Ігри дітям 3 років онлайн

Багатьох батьків малюків цікавить питання, з якого віку можна залучати дітей до комп`ютера, і наскільки він їм корисний в такому ранньому віці, якщо в інтернеті пропонують онлайн ігри для дітей, починаючи з одного року? Фахівці радять не поспішати. Починати це робити найкраще років із трьох. Саме в цей час діти вже починають проявляти інтерес до компьютерного світу. Їм вже цікаво не тільки дивитися мультфільми, а й приймати учать в інтерактивних розвагах.

Ігри для дітей такого віку вже багато. Не потрібно сліпо вірити в напис що це розвиваюча гра. Найкращим рішенням буде самим зіграти цю гру, перш ніж показувати її маляті.

Ігри для дітей 3-х років не просто розважають малюка, вони розвивають його. Поліпшується пам`ять дитини і уважність. Маніпулюючи мишкою розвивається дрібна моторика. Дитина добре запам`ятовує назви предметів і починає розрізняти кольори.

Які ігри будуть цікаві і корисні в три роки? Це звичайно ж ігри розмальовки. У них дитина вибирає мишкою необхідний колір і заливає окремі частини картинки. А також ігри про малювання. Тут юним гравцям доведеться поперемінно натискати на пробіл або кнопку миші. І тоді будуть з`являтися і вимальовуватися деталі однієї картинки. Ігри пазли теж використовують мишку, тут потрібно переставляти деталі картинки. Цікаві ігри на реакцію. На екрані з`являються і зникають картинки. Дитині потрібно потрапити на них курсором. Таким чином, вони зберуть квіти на галявині, щоб подарувати мамі букет, зловлять мишок, які гризуть сир.

Розвиваючі ігри допомагають нашим малюкам виробити правильне мислення, як логічне, так і асоціативне. Наприклад, гра, де з`єднуються два предмети. Вони об`єднані якоюсь ознакою. Геометричні фігурки потрібно підвести до чоловічкові. І фігурки і чоловічок повинні бути одного кольору. Або, наприклад, на екрані з`являються фрукти різних розмірів, а для кожного з них підготовлені спеціальні мішечки за розміром. Потрібно правильно розкласти кожен фрукт у свій мішечок. І багато подібних ігор.

Цікаві дітям і навчальні ігри. Це можуть бути цифри, букви або іноземні мови. Такі ігри діткам дуже цікаві. Наприклад, на екрані висвітилася буква і якщо дитина правильно натисне потрібну клавішу, то можна почути, як звучить ця буква. Подібні ігри і з цифрами, і з іноземними словами.

Чим корисний комп`ютер у такому ранньому віці? Дитина сприймає його, як іграшку. І завдання в онлайн іграх вони сприймають дуже активно і результат очевидний. А якщо ще ви будете контролювати, скільки часу проводить ваша дитина за комп`ютером, а трирічному малюкові достатньо 30 хвилин на день, то комп`ютер принесе вашій дитині тільки користь.