Ігри з буквами онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати онлайн ігри букви

Що собою являють ігри з літерами? Практично в кожній грі є якийсь текст, а відповідно є і букви. Але в іграх, які представлені в цьому жанрі Вам доведеться безпосередньо зустрічатися з буками, вивчати їх і проводити різні маніпуляції. Це без сумніву корисні ігри, адже вони допомагають маленьким дітям швидко знайомитися з алфавітом, а більш дорослим розвивати свої навички в роботі з текстом і клавіатурою. Вивчення алфавіту в таких іграх проходить дуже весело з різними анімаційними картинками, Вас практично затягує в такі ігри і поки Ви не досягнете певного результату їх залишати не хочеться.

Найціннішими іграми, які представлені в цьому розділі є тренажери клавіатури. Тут Вам потрібно буде підвищувати свою швидкість набору тексту, завдяки тому, що є спеціальні ігри в яких треба натискати на ту чи іншу клавішу клавіатури. Все це зроблено в спеціальній веселій анімації. Так, наприклад, є гра, де по місту йде бомбування літерами і якщо Ви не натиснете ту чи іншу букву то вона зруйнує якусь будівлю в місті, тому доводиться діяти швидко і рішуче. У деяких іграх потрібно натискати певні літери для того, щоб створити музичну мелодію, якщо Ви будете промахуватися по буквах або взагалі їх не натискати, то зовсім не буде виходити якась мелодія. До того ж в таких іграх необхідно тримати один темп, щоб він не стрибав. Якщо темп натиснення клавіш буде змінюватися, то і звук, який Ви створюєте буде уривчастим і не мелодійним. У деяких іграх потрібно буде натискати літери, які з`являються в кульках і квадратах. Сюжетів онлайн ігор з тренажерами клавіатури дуже багато і Ви зможете вибрати будь-який сюжет на Ваш особистий розсуд.

У цьому жанрі є багато ігор в яких букви необхідно шукати. Вони будуть заховані в різних частинах картинки, яка показується на екрані. І не просто заховані, а дуже добре замасковані під всі інші елементи тієї картинки. Не подумайте, що знайти ці літери буде легким завданням. Букви настільки добре замасковані, що часто вони зливаються з чимось в одне зображення і потрібно проявляти особливу уважність для їх виявлення. У деяких іграх букви на картинках будуть ховати Ваші улюблені герої з інших ігор або мультфільмів. Дані ігри добре розвивають уважність, якої часом не вистачає у дітей. До того ж вони швидко вчать букви в алфавіті.

Є дуже невелика частина ігор в яких потрібно з великого скупчення букв, вибирати ті, що поруч стоять, таким чином, щоб вони утворювали якісь слова. Такі ігри дуже складні і вимагаю певних знань, але потренувати свою уважність і пам`ять ніколи не завадить.