Ігри на час онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в безкоштовні онлайн ігри на час

У цих іграх потрібно виконувати певні завдання, проходити складні рівні за певний проміжок часу. Ці ігри добре розвивають пам`ять, реакцію, вчать швидко приймати рішення. Адже якщо не встиг, то не виграв. Але ж як важливі всі ці якості в нашому повсякденному житті. Чим краще володіє людина короткою пам`яттю, тим простіше йому орієнтуватися в багатьох життєвих ситуаціях. А подумайте як важлива реакція для людини, адже чим швидше Ви будете орієнтуватися в тій чи іншій ситуації, тим швидше буде знаходити способи вирішення цієї проблемної ситуації.

Час дуже цінна річ в нашому світі і іноді від часу залежить дуже багато чого. Як то кажуть, що час - це гроші. Але насправді час це не тільки гроші, час це все в нашому житті. Якщо ми щось не встигнемо зробити вчасно, то потім вже ніколи не будемо мати шансу повторити це. Чим краще Ви навчитеся розподіляти свій вільний час, тим простіше буде встигати все зробити вчасно. В іграх на час Вам постійно потрібно буде поспішати щось зробити вчасно і якщо Ви будете позіхати і не встигати зробити ту чи іншу задачу, то негайно Вас чекатиме програш. Щоб бути успішним потрібно правильно розподіляти свій час. В таких іграх у Вас є унікальна можливість вміти робити все швидко і якісно. Найчастіше ігри на час мають логічний напрямок і тут необхідно швидко складати якісь пазли або вирішувати задачки з різними фізичними елементами. Звичайно існує багато бродилок і пригод, де необхідно за певний час пройти рівень або зібрати необхідні предмети. Не варто забувати про такі ігри, де Вам необхідно за певний час втекти з якогось місця, а для цього теж доведеться попотіти шукаючи предмети, які будуть допомагати Вам в цій втечі. Не завжди ігри на час мають прямий відлік часу, існує маса ігор, де час задається через якийсь з процесів гри і якщо Ви не встигнете за певний час щось зробити, то може статися та подія, яка спричинить більше проблем для її вирішення.

Ці ігри будуть цікаві різним віковим категоріям, як дітям, так і дорослим і все в повній мірі можуть ними насолодитися. І з кожним разом розвиватися у швидкості та спритності проходження рівнів такої гри на час.