Іграшки онлайн ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Флеш онлайн ігри з іграшками також відносяться до категорій

Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри з літерами Ігри на увагу Ігрові автомати Інтерєр Історія Автомобілі Бізнес Барбі Битви Будівництво Будинок Вантажівки Вертольоти Влучність Вода Втеча Гармати Гарфілд Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки на вантажівках Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки на тракторах Діти Дизайн Дитина Дитячі гонки Дитячий садок Зірки Запам`яталки Збиралки Знайди відмінності Знайди пару Знайди предмети Знайти вихід Казки Картинки Карточні ігри Конвеєр Кораблі Літаки Лабіринти для дітей Лучник Ляльки Магазин Маджонг Медведі Мотоцикли Невидимка Новий Рік Новорічні ігри Одяг Онлайн ігри Пазли Перевдягалки Пересування предметів Подарунки Подорожі Поні Понівіль Пошук предметів Прибирання Ралі Робота Розвиток пам`яті Санта Клаус Стрілялки для хлопчиків Творчість Тир Торгівля Трансформери Три в ряд Уважність Фарби Шарики Шукалки Шукати предмети Шутери

Безкоштовні ігри про іграшки

Які ж можуть бути іграшки в онлайн іграх? Якщо Ви задаєтеся цим питанням, то відповідь на нього дуже і дуже проста - та ті ж самі, в які наші діти грають у себе вдома, ті ж ляльки та іграшкова косметика для дівчаток, ті ж роботи, танки і машинки для хлопчиків. Хоча здається парадоксальним те, що це онлайн ігри і тут і так все не справжнє і іграшкове, але тут представлені саме ті ігри, в яких Вам доведеться зустрітися з іграшками. А саме найчастіше ці іграшки потрібно буде розставляти в дитячій кімнаті або ж збирати їх, шукати якусь іграшку серед сотні інших або навіть виконувати якісь маніпуляції з ними. Вам може здатися, що це звичайна флеш гра, яких є сотні інших, але вже з перших хвилин гри Ви зможете переконатися, що Ви маєте справу з тими самими простими іграшками, які стоять у наших кімнатах.

Головними іграшками дівчаток є ляльки. Для них створено дуже багато одягу в який вони легко переодягаються, багато різної косметика, яка може наноситься на цих ляльок. Також створюють спеціальні мініатюрні будиночки в яких живуть ці ляльки. Дівчатка також дуже люблять гратися різними тваринами, якоюсь кулінарією. Також дівчатка люблять гратися з дитяною, вони можуть її возити в іграшкових колясках, носитися з ним, загалом грати роль турботливої ​​матусі.

Для хлопчиків ж інтерес викликають різні іграшки, такі як машинки, на яких можна швидко поїздити і навіть їх порозбивати. Великою популярністю користуються машинки на радіоуправлінні, якими можна дистанційно керувати. А якщо у таких машинках ще й повертаються колеса, вони можуть розбиратися і ремонтуватися, у них відкриваються двері і вікна, то це ще в два рази цікавіше. Також величезний інтерес представляє різна військова техніка: танки, БМП, бойові джипи та інші гармати, які можуть пересуватися або просто стояти стаціонарно. Також хлопчики люблять гратися з різною зброєю. Зі зброєю можна пограти у войнушки з іншими хлопчиками або в якихось терористів, які хочуть захопити секретну зброю.

Завдяки всьому тому розмаїттю іграшок, які було створено діти вже з малого віку розвиваються, пізнаються світ в різних деталях, знайомляться з предметами, які можуть використовуватися дорослими людьми в повсякденному житті, дізнаються призначення цих предметів і в дуже швидкий час вже хочуть з ними познайомиться, адже іграшки мають один великий недолік - вони можуть дуже швидко набридати і дитина постійно потребує якогось різноманіття. А в онлайн іграх можна постійно отримувати якусь різноманітність в іграшках, тут їх представлено сотні, а може й більше.