Хокей онлайн ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри хокей безкоштовно грати

Чули про те, що в хокей грають тільки справжні чоловіки, боягуз не грає в хокей? І це правда, ці слова повністю себе виправдовують. Хокей дуже жорстока гра з великим травматизмом, часто після матчу спортсмени ще довгий час лікують свої удари і порізи. І це не дивлячись на те, що вони одягають дуже багато захисного одягу на себе. Але від сильних ударів практично ніщо не захистить. Для гри в справжній хокей потрібно багато сил і велика витривалість. Якщо в баскетбол або футбол ще можуть грати жінки, то хокей це суто чоловічий вид спорту.

Хокеїст відрізняється від інших гравців командних видів спорту своїм оснащенням. Якщо футболісти, баскетболісти, волейболісти і так далі виходять на спортивний майданчик всього з одним м`ячем. То хокеїсти виходять з шайбою, а крім цього кожен індивідуально на собі має захисні лати - наплічники, наколінники і т.д., шолом, який захищає голову від різного роду ударів, хокейні ковзани, щоб швидко і вправно ковзати по льоду і звичайно ж ключку, якою і відбувається вся гра. Правила гри дуже прості і подібні, наприклад, до футболу. Головне завдання це загнати шайбу у ворота команди супротивників. На воротах теж знаходиться воротар, який намагається захистити свої ворота і не дати пролетіти в них шайбі. Шайбу штовхають за допомогою індивідуальної ключки й можуть запускати її з дуже великою силою, ось з цього ще однією причиною травматизму може стати шайба.

Гра може проходити настільки палко, що часто гравці починають сперечатися між собою і на відміну від інших видва спорту, ці суперечки можуть доходити аж до бійок, що битися починають всі члени команди і гра переходить у справжній мордобій на льоду. Це є ще однією стороною небезпеки хокею.

Постійно влаштовуються чемпіонати з хокею, як в якійсь країні, так і міжнародного рівня. Постійними і найбільш яскравими суперниками тут виступають команди Росії і Канади, ці дві країни є вічними суперниками за першість у хокеї. Також хокей включений в олімпійську програму серед зимових видів спорту. Цей вид спорту потребує розвитку, тому що в ньому менша зацікавленість, ніж у футболі, хоча за азартом він не поступається. Найбільшими перешкодами, які з`являються на шляху розвитку цього спорту є відсутність спеціальних майданчиків на яких би могли тренуватися діти, а також велика вартість спортивного інвентарю для цього спорту.

У флеш іграх Ви зможете спробувати, як це грати в хокей і відчути ту атмосферу, яка панує на льодовому стадіоні під час матчу. Спробувати на скільки складно загнати шайбу у ворота противника і побачити, як швидко переходить перевага від однієї команди до іншої.