Гноми - грати онлайн

Гноми - це міфічний народ, який зустрічається в різних казках і фентезі жанрах, які мають німецьке або скандинавське походження. Традиційно це маленькі кремезні люди, які ходять перекачуючи з боку в бік, мають довгу бороду і є відмінними майстрами в якійсь справі. Людину з невеликим ростом іноді ще обзивають гномом, хоча не варто це сприймати як образу, адже це благородний народ, який славиться своїми традиціями і легендами.

Головний образ для гномів зберігся, як помічники Санта Клауса. Весь рік, між святкуванням Нового Року, гноми займаються підготовкою подарунків разом з Санта Клаусом. Вони здатні майстри, які з легкістю створюють іграшки для дітей та інші корисні речі, які діти чекають цілий рік. Гноми займаються господарством Санти, вони доглядають за його оленями. Місце їх проживання - Лапландія. Саме там, за полярним колом, відбуваються такі чудеса про які ми можемо чути з великої кількості Різдвяних фільмів. Знайти місце проживання гномів і Санта Клауса практично нереально, адже вони ховаються десь за снігами і ніякі сучасні прилади не можуть виявити це місце.

На ряду з цим, гноми зустрічаються в різних казках і фільмах. Самою, напевно, популярною є казка про Білосніжку та гномів, де ці маленькі чоловічки допомагали красуні підготуватися до урочистого балу. Всі, хто читав чи бачив фільм Володар перснів, напевно чули про нації гномів, які жили в Середзем`ї. Це був войовничий народ не великого зросту, у фільмі у всіх трьох частинах цей народ уявляв хоробрий гном Гіблі, який орудував великою сокирою і не дивлячись на свій маленький зріст, не боявся йти в атаку на великих ворогів.

Найчастіше у творах, де згадується про гномів, це народ займається видобутком золота та інших дорогоцінних копалин у глибоких печерах. Тому вони завжди багаті, мають великі запаси золота, яке обмінюють іншим народам на різні корисні речі.

В онлайн іграх, що представлені в даному жанрі у Вас є можливість зустрітися з різними гномами, які будуть займатися якимось виробництвом або якоюсь іншою роботою. Є ігри, де Ви зможете спробувати керувати видобутком золота на якомусь руднику. У деяких іграх гноми беруть участь в захоплюючих пригодах, і потрібно буде допомагати їм, долати не простий шлях. Ці маленькі люди володіють великим серцем і зможуть поділиться цією добротою і з Вами, після того, як Ви приєднаєтеся до їх пригод в іграх з цього жанру.