Ханна монтана ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток Ханна Монтана

Якщо Ви ще не бачили цей комедійний серіал, то швиденько шукайте в інтернеті, качайте і насолоджуйтесь різними кумедними ситуаціями в які потрапляє просте дівчисько Майлі Стюарт. Але чи правда, що вона така проста, як здається на перший погляд? Це питання дуже актуальне саме в цьому серіалі. Тому що живе вона подвійним життям, в будні дні вона ходить в школу і як всі звичайні діти має якісь проблеми з навчанням і оточуючими її іншими дівчатками, але варто їй одягнути перуку, модний одяг і нанести макіяж, як вона перетворюється в популярну зірку Ханну Монтану, яка має мільйони прихильників по всій країні. Про те, що вона така різна знає тільки її родина й найближчі друзі, які зберігають цей секрет від інших людей і журналістів. А все це робиться для того, щоб мати спокій від фотографів і журналістів, які не дають їй проходу. Та й натовпи фанатів не дадуть їй спокійно вчиться в школі, а будуть постійно її діставати.

Всього було знято 4 сезони, але в даний час продовжуються зйомки цього настільки успішного проекту. Але крім серіалу був знятий повнометражний художній фільм за мотивами серіалу. За мотивами фільму Ханна Монтана настільки завантажена своїми концертами і модними тусовками, що вже зовсім забуває про просте життя, про те, що вона ще підліток. Батько відвіз її в рідне місто, де показує речі, які дійсно важливі і мають якесь значення, але вона цього не розуміє, поки не зустрічає молоду людину в яку закохується і після цього її життя дуже сильно змінюється. Якщо Ви були в захваті від серіалу, то фільм потрібно обов`язково подивитися, адже там можна побачити безліч смішних ситуацій, які зможуть підняти будь-який настрій.

Серіал своїми комедійними ситуаціями за короткий час зміг набрати просто колосальну популярність, особливо серед підлітків. Ніхто не міг очікувати такого успіху від нього. У зв`язку з цим було створено і величезна кількість флеш ігор в яких найчастіше Вам потрібно буде займатися переодяганням цієї зірки, створенням їй нового ефектного образу. Крім переодягання Вам доведеться зайнятися її макіяжем та іншими елементами зовнішнього вигляду. Ханна Монтана дуже яскравий персонаж і з нею буде завжди цікаво працювати. Якщо вона підкорила Вас своїм епатажем, тоді починаємо грати в ігри, які зібрані в цьому жанрі. Крім того, є ігри в яких Ханна виявляється в різних не дуже зручних ситуаціях і їй необхідно допомагати вибратися з цих ситуацій.