Ігри Халк

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри Халк

Не багатьом відомий цей триметровий монстр, який володіє фантастичною силою, навіть не дивлячись на свої розміри. Халк - спочатку був персонажем однойменного коміксу. Але після стрімкого успіху коміксу, був випущений фільм, який розповідає історію цієї істоти. Фільм отримав схвальну оцінку глядачів і кінокритиків, в результаті чого було знято продовження цієї історії. Сюжет фільму заснований на науковій фантастиці, нібито група вчених проводила секретні розробки з генами і мутаціями. Як зазвичай це відбувається в подібних фільмах - в один прекрасний момент щось пішло не так, і трапився збій в експерименті, в результаті чого з`явився наш головний герой Халк - зелений монстр величезного розміру з небувалою силою. Ясна річ, що вченими було зроблена спроба негайно зловити цю істоту і провести над ним дослідження, але будь-яка жива істота прагне на волю і утримати його не так просто. Халк втік, представляючи потенційну загрозу для людей, але чи дійсно він такий небезпечний насправді, як про це думають учені і уряд?

Не так багато минуло часу після виходу фільму на кіноекрани, як вже почали з`являтися перші ігри за участю Халка. Одні з ігор, створювалися повністю переписуючи сюжет фільму, а інші брали в основу тільки персонаж Халка, як здоровенну істоту. Зовсім недавно почали з`являтися онлайн ігри, в яких був задіяний наш герой. Ці ігри представлені в даній категорії і в основному будуть представляти інтерес для хлопчиків, які люблять динамічні дії, справжній екшн. В одних іграх Халку необхідно битися проти поліцейських, які використовують проти нього серйозну зброю. В інших іграх, Халк виступає як позитивний герой, який бореться проти іншої, більш розвиненою сили. Його ворогами можуть бути, як люди, так і персонажі з інших голлівудських фільмів, які теж, як і він володіють супер силою. Грати за цього зеленого монстра досить цікаво з тієї причини, а ще, незважаючи на свої приголомшливі розміри, він дуже рухливий, тобто може швидко переміщатися, високо стрибати і навіть виконувати акробатичні трюки. Крім того, він вельми витривалий і може витримати серйозні удари по своєму тілу. Також Халк може витримувати деякі постріли з дрібнокаліберної зброї. Він є відмінним героєм, який підходить для серйозних битв з ворогами.

Також можна знайти ігри, в яких Ви будете працювати з картинками, які зображують цього героя. Це можуть бути якісь розмальовки, мультики, пазли і багато чого іншого в цьому жанрі.