Ігри онлайн gta

Легендарна комп`ютерна гра Grand Theft Auto в яку відіграло пару поколінь тепер отримала велику кількість інтерпретацій і в онлайн іграх. Тут можуть бути зібрані ігри, які не є точною копією цієї відомої комп`ютерної гри, але можуть бути дуже близькими за сюжетом до неї.

У комп`ютерній версії сюжет гри дуже цікавий. Головний герой - автомобільний шахрай, який займається крадіжкою автомобілів і їх подальшим продажем. Ви можете жити життям простої людини, яка ходить по місту і відвідує різні місця, при цьому особливо сильно не виділяється з натовпу. А також Ви можете почати працювати на мафію і займатися всякими брудними справами. Мафіозі будуть давати Вам завдання в яких треба буде переступати через лінію закону. Іноді потрібно буде щось украсти, іноді когось викрасти, в більшій частині завдань Ваш герой буде мати справу з якимись автомобілями. У грі є широкі можливості до дій: Ваш герой може відбрати у будь-якої людини вподобаний йому автомобіль, може вдарити когось або навіть побити до смерті. А коли він бере в руки зброю, тоді точно всім треба ховатися, адже він стріляє куди завгодно і нікого не шкодує на своєму шляху. Головний герой гри може бути убитим і опинитися в лікарні, також його можуть посадити до в`язниці, якщо зловлять на якомусь злочині. Місто в якому він живе дуже велике і Ви маєте можливість відвідати будь-яку його ділянку.

Дана гра перевипускалась кілька разів і було випущено кілька частин. Сама перша частина дуже примітивна і була створена ще з десяток років тому. У неї дуже слабенька графіка і весь вигляд гри показаний зверху. Природно, що і можливості героя були дуже обмеженими. Через деякий час була випущена друга частина цієї гри, де графіка вже була значно краще, але весь вид гри залишався зверху. Справжньою революцією і великим проривом можна назвати третю частину, де вид гри перебуває зі спини героя і він вже має більш широкі можливості. На основі третьої частини було створено кілька версій цієї гри, де головний герой перебуває в різних містах.

Онлайн ігри мають більш примітивну графіку, ніж комп`ютерна і в їх сюжеті не закладено виконання завдань мафії, може бути тільки найпростіших. Але вони можуть порадувати нас тими можливостями героя, які існують у сьогоденні GTA. Вид ігор найчастіше зверху, але це нічого страшного, адже вони все одно дуже цікаві. До того ж, не вимагають установок і довгих завантажень.