Ігри gravity defied онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в gravity defied безкоштовно

Ігри Gravity Defied спочатку були створені спеціально для мобільних телефонів, коли останні отримали широке поширення. Вони були настільки популярні, що часом в них грали поки не сяде батарейка на телефоні і потім, зарядивши її, тут же знову її садили за цією грою. А які траси були, чого тільки варта сама переломна, яка називалася `100%`. Коли проходили трасу `100%`, не дивлячись на те, що залишалося ще кілька важких трас, вважали, що вже пройшли ігру. Навіть будучи хорошим професіоналом в цій грі, пройти цю трасу було дуже не просто. Зараз же звичайно мобільний телефон є у кожної людини, але не всі знають про онлайн ігри серії Gravity Defied. Тут зібрані різні модифікації цих ігор, які вже вдосконалені і в які грати набагато цікавіше ніж на екрані мобільного телефону, монітор персонального комп`ютера таки більше і дозволяє повною мірою насолодитися грою в ці прекрасні ігри симулятори.

В онлайн іграх Gravity Defied будуть не тільки мотоцикли, а й інші різноманітні реальні і абсолютно не реальні, не існуючі рухомі транспортні засоби. Цей нюанс то і додає цим іграм особливий шарм. Уявіть, що можна стрибати на величезній вантажівці, як на мотоциклі і не боятися. Та що там на вантажівці, а на автобусі або навіть тракторі, таке навіть уявити важкувато! При чому всі ці транспортні засоби з такою ж легкістю як і мотоцикл можуть перекинутися. Тільки відточивши свою майстерність Ви легко зможете швидко навчитися керувати кожним з цих різноманітних транспортних засобів.

Іноді граючи в ігри серії Gravity Defied здається що транспортний засіб пересувається не по планеті Земля, де діють сили звичної нам сили тяжіння до землі, а начеб-то гонка відбувається на інших планетах, наприклад на місяці, де сила гравітації набагато менша. Автомобілі та мотоцикли, якими доводиться покерувати в цих іграх володіють зовсім іншими здібностями - високо стрибати, практично літати на короткі відстані, долаючи безліч перешкод не на ходу, а на льоту або в стрибку. Цим нюансом ігри цього жанру дуже затягують, адже в будь-яких інших гонках машини не вміють робити те, що можна зробити в іграх Гравіті Дефайд. Різноманітністю трас Вас забезпечить кожна з ігор даного жанру, а відмінна і різноманітна графіка в кожній грі додасть свою родзинку в ці ігри!