Ігри гравіті онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн гравіті також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Інтелектуальні ігри Історія Автомобілі Алкоголь Амур Арена Астероїди Бігалки Баланс Битви Блоки Бросалки Війни Веселі ігри Влучність Вода Гармати Геометрія Гольф Гонки з перешкодами Гравіті Гроші Діти Дорогоцінності Зірки Задачі Запускалки Захист Збиралки Злі птахи Золото Зомбі Катапульти Квести Клітини Кольорові ігри Кольорові блоки Конвеєр Конструкції Космічні ігри Космос Коти Кубики Курчата Лінії Лабіринти для дітей Магія Малювання Медведі Монстри Море На спритність Наука Новий Рік Новорічні ігри Онлайн ігри Пінгвіни Пазли Пародія Angry Birds Пересування предметів Подарунки Подорожі Пригалки Прості ігри Птахи Рейнджери Рибки Рогатка Руйнування Рятувалки Садок Свині Скупчення Смайлики Стрибки Уважність Фізика Фрукти Футбол Хімія Шарики Шоколад Шутери Яйця Ящики

Грати в безкоштовні ігри гравіті

У нашому Всесвіті існує кілька типів фундаментальних взаємодій тіл, а саме електромагнітне, гравітаційне, сильне ядерне і слабка ядерна взаємодія. Електромагнітна взаємодія заснована на електричних і магнітних процесах, ядерні взаємодії відбуваються між усіма тілами на мікрорівні, тобто ми їх не можемо побачити, а тільки відчути, а от гравітаційні взаємодії відбуваються на макрорівні і ми їх бачимо і постійно відчуваємо. У простому понятті під гравітацією всі розуміють тяжіння Землі або інших планет об`єктів, які мають меншу масу. Але це далеко не повний опис цього терміну. Гравітація є один з типів взаємодії матеріальних тіл, є найслабкішим типом взаємодії. Але це достатньо складний опис цього процесу і не має великого відношення до ігор, які засновані на гравітації.

В більшості випадків в іграх з гравітацією ми маємо справу із звичайним земним тяжінням, яке описується класичними законами Ньютона про Усесвітнє тяжіння. Земля, як масивне тіло володіє гравітаційним полем і всі об`єкти, які знаходяться в цьому гравітаційному полі і володіють масою піддаються цій гравітації і притягуються до Землі. На основі гравітаційних полів і мас планет заснована вся наша Сонячна система з її циклічними обертаннями всіх планет в ній. В принципі на такому принципі засновані всі галактики. І закони гравітації діють скрізь однаково, головною основою яких є притягнення до себе тіл з меншою масою тілами з більшою.

У іграх, де Вам доведеться стикатися з гравітацією вона діє в рамках законів фізики і там всього лише потрібно вирішувати якісь логічні задачки або ловити якісь предмети, в рамках цих законів. Гравітацію не обдуриш і не обійдеш, від неї не сховаєшся за якимсь екраном, вона усюдисуща в рамках гравітаційного поля і з цим потрібно просто змиритися і враховувати її при здійсненні яких-небудь активних дій в грі. Ігри з гравітацією цікаві своєю дінамічностью, тому що в більшості випадків Вам потрібно впоратися з якимсь завданням до того як Ви втратите об`єкт зі свого поля зору, тому як на нього впливає гравітаційне поле Землі. Також ці ігри несуть в собі великий науковий підтекст в якому дитя може дізнатися про навколишній світ щось нове і з`ясувати для собі елементарні закони фізики. У будь-якому випадку ці ігри є і будуть розвиваючого напрямку, що безперечно є корисною справою для підростаючої дитини. Але так само ці ігри будуть цікаві і для дорослої людини, які хочуть позмагатися з силами фізики і матеріального світу.