Ігри стріляти з рогатки

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри рогатка

Дуже старовинна, але ефективна до нашого часу зброя. Хоча в наш час рогатки все більше використовують тільки діти для ураження будь-яких цілей. Виглядає ця зброя елементарно просто, це звичайні дві палиці між якими натягнута гумка. Ось в цю гумку і вставляються боєприпаси, після чого гумку відтягують якомога сильніше і за рахунок сили натягу вистрілюють тим боєприпасом. Рогатка вельми небезпечний інструмент, при неправильному поводженні з цією зброєю можна завдати важку травму своєму товаришеві або сусідові. Вуличні хулігани люблять використовувати рогатки для розбивання віконних шибок або ліхтарів, які освітлюють вулиці. Крім цього з них можна стріляти по птахах і навіть попадати, вбити птаха з рогатки може не вийти, але тут все залежить від місця попадання.

Рогатки можуть бути зроблені з різних матеріалів. Матеріал з якої створений цей інструмент визначає її потужність і довговічність. Діти у дворах роблять рогатки з дерева, вибирають те місце, де гілка розгалужується на дві рівномірні гілки. В якості гумки використовують будь-яку мотузку, яка потрапляє під руки. Рогатки, які створюють на заводах і спеціально під замовлення можуть бути створені з якогось виду металу, частіше використовують алюміній або залізо. Алюмінієві рогатки відрізняються особливою легкістю і простотою у використанні. У даних рогаток використовуються спеціальні гумки, які володіють хорошою розтяжкою і здатні дуже далеко запускати якийсь снаряд. Такі рогатки можуть бути використані, як подарункові сувеніри або навіть як колекційні екземплярі, є люди, які навіть колекціонують цей вид зброї.

В якості боєприпасів у рогатки можуть бути використанні самі різні винаходи. Кожний такий винахід визначає ступінь небезпеки даної зброї. У дворах діти використовують звичайні скабки, які створені з якогось м`якого металу - алюмінію або міді. Дані скабки досить небезпечні, адже при попаданні на людське тіло залишають садини та синці, а якщо потраплять в око, то зовсім можуть його вибити. У професійних рогатках можуть бути використані якісь кульки з легкого металу або пластмаси. Такі кульки летять більш рівно на відміну від скабок і наносять удар іншого характеру.

В онлайн іграх рогатки можуть бути використані, як зброя і спосіб запустити якийсь величезний об`єкт. Іноді Вам потрібно буде запустити тварину або навіть людину, а є ігри в яких потрібно буде запустити самого себе, для цього Ваш герой залазить у величезну рогатку і поступово її відтягує. Ці веселі ігри змусять Вас сміятися і тут точно не буде нудно, тому грайте в рогатки краще онлайн, ніж по справжньому, адже завжди є небезпека завдати комусь травму.