Гонки на автомобілях

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Гонки на автомобілях онлайн також відносяться до категорій

3D гонки Gravity Defied Іграшки Ігри GTA Ігри про тварин Ігрові автомати Інопланетяни Автомобілі Арена Бен 10 Бетмен Битви Війни Вантажівки Вертольоти Веселі ігри Вогонь Водіння Вуличні ігри Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на вантажівках Гонки на джипах Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Гонки по пустелі Даша мандрівниця Даша слідопит Джунглі Дитячі гонки Дороги Дріфт Драг рейсинг Екстрим Екшн Збивалки Збиралки Зима Зимові види спорту Золото Кільцеві гонки Квести Коридори Курсор Лабіринти Лабіринти для дітей Місто Маріо Мафія Машини Монстр-трак Ніч Острів Паркування Перевезення Пляж Погоня Подарунки Поліція Ралі Реакція Ретро ігри Руйнування Рятувалки Скубі-Ду Смішарики Старі ігри Стрибки Таксі Тачки Трансформери Тюнінг Формула-1 Форсаж Фури Чемпіонат Швидкість Шутери

Гонки на автомобілях онлайн

Ще давним-давно людина шукала способи для пересування. Безліч тисяч років, єдиним способом пересування були коні. Трохи пізніше до коней придумали карети, в яких було більш комфортно пересуватися. Але такі карети могли собі дозволити тільки багаті титуловані особи, простому народу це не було доступно. Не так давно, почалися пошуки більш зручного і доступного способу пересування, який не використав кінну тягу. Адже пересування на конях не було дуже зручним і коні мали таку властивість, як втома, що притаманна всім живим організмам. Як тільки почалися розробки перших теплових двигунів, їх відразу ж пробували встановлювати на корпуса з колесами, для того, щоб пересуватися. Природно, що паровий двигун мав низький коефіцієнт корисної дії і був дуже незручний в експлуатації на колісних корпусах. Як тільки був винайдений двигун внутрішнього згоряння, це став дійсно прорив у людській цивілізації. Двигун має високий ККД, невеликі розміри і працює на рідкому паливі. Безсумнівно, з часу створення першого автомобіля пройшло багато часу, автомобілі сильно еволюціонували. Також всі автомобілі розділилися на безліч категорій, починаючи від звичайного пасажирського транспорту, закінчуючи вантажівками. Автомобілі стали виконувати величезну роль у розвитку та поліпшенні людського життя, вони перевозять людей, товари, різну продукцію, допомагають у будівництві, комунальному господарстві та багато в чому іншому.

Одним з витків свого розвитку отримали спортивні автомобілі, які розраховані на швидкісну їзду і участь в різного роду змаганнях. На даний момент існує велика кількість змагань, які проводяться за участю автомобілів. Є гонки, які проводяться на рівній кільцевій трасі, є такі, які проводяться в умовах міст або навіть в дикій місцевості. Всіх їх об`єднують потужні автомобілі, що не розумно використовувати в звичайному житті людини. Спортивні автомобілі мають такі характеристики: міцний корпус, який здатний витримати сильні удари; потужний двигун, який забезпечує автомобіль відмінними динамічними показниками; жорстка підвіска, яка дає можливості хорошій маневреності автомобіля, а також шини з гарним зчепленням, які утримують курс автомобіля на дорозі.

Тут Ви зможете знайти величезну кількість онлайн ігор, які дають можливість поїздити на самих різних автомобілях. Це можуть бути як спортивні автомобілі про які згадувалося вище, так і більш прості автомобілі, які використовуються в повсякденному житті будь-якої людини. Тільки для Вас підібрані унікальні траси, які дають можливість повністю перевірити здібності автомобіля в екстремальній їзді. Починайте гру і насолоджуйтеся.