Ігри гонки з перешкодами

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в безкоштовні гонки з перешкодами

Гонки - це, в першу чергу, екстремальний вид спорту в якому змагаються декілька спортивних або ралійних автомобілів. Бувають і гонки без змагань між учасниками, а заїзд відбувається на кращий результат за часом. Гонки з перешкодами саме і відбуваються за таким принципом. Вам необхідно не змагатися з кимось, а проїхати по якійсь дорозі на якій дуже багато різних перешкод за короткий час. Гонки бувають різні: кільцеві, турнірні, любительські, але саме з перешкодами заставляють працювати нашу увагу і нашу реакцію в найінтенсивнішому режимі, тому як постійно треба бути готовим до різких маневрів щоб проїхати ту або іншу перешкоду. А повірте, що перешкоди бувають дуже різними. В першу чергу основні перешкоди в таких гонках це інші машини, що повільно їдуть, і вантажівки, які треба обганяти і об`їжджати. Але також бувають нерухомі предмети у вигляді стін, стовбів, обгороджувань, клумб або ж інших, можливо навіть екзотичних, загороджень. Коли Ви об`їжджатимете такі перешкоди Вам доведеться дуже інтенсивно працювати кермом, що у свою чергу може створюватиме занос, який млже потягнути в незапланований дріфт. У деяких іграх за такий дріфт Вам дадуть додаткові очки. Але потрібно бути акуратними, адже в більшості випадків такі заноси не приводять ні до чого хорошого і Ви лише втрачатимете свій час, який дуже цінується на трасі в гонках з перешкодами.

В принципі перешкоди існують в будь-якій гонці, але є спеціалізовані ігри в яких Вам раз у раз потрібно роз`їжджати між цих перешкод на дорозі. Чим більше Ви гратимете в такі ігри і напрацьовуватимете досвід водіння, тим легше і комфортніше Ви відчуватимете себе на дорозі, де такі перешкоди майже на кожному кроці. І всі вони в такій кількості, що не досвідченій людині загубитися можна в два рахунки. По цьому тренуватися потрібно вже сидячи просто за комп`ютером і грати в гонки з перешкодами.

Є не велика частина ігор в яких Вам самим необхідно створювати перешкоди для інших учасників руху. І ось там чим більше Ви створите перешкод, тим у важчому положенні виявляться Ваші вороги.