Ралі гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри гонки ралі

Ралійні гонки - це такий забавний вид гонок, в яких слід дотримуватися дуже багатьох правил. Це не просто гонка на те хто прийде першим до фінішу, тут потрібно виконувати різні завдання придумані організаторами гонки, а якщо на певному проміжку дороги Ви не виконали певні вимоги або не дотримувалися правил, тоді до Вашого часу додадуть штрафний час і знімуть бали, так що отримати перемогу вже буде дуже складно. Тому слідує неодмінно дотримуватися правил раллійних гонок.

Головною відмінністю ралі від звичайних перегонів є те, що ралі влаштовують найчастіше на відкритих трасах, які можуть включати бездоріжжя, а звичайні гонки влаштовують на спеціально підготовлених трасах, найчастіше саме по кільцю. Саме ралі учасники можуть показати не тільки відмінний контроль над автомобілем і просто обігнати своїх суперників, тут доведеться зустрітися зі стихією, долати важкі ділянки, які не кожному по зубах, в ралі не завжди стартувавші здатні дійти до фінішу, у багатьох просто не витримує автомобіль і вони припиняють гонку на пів шляху.

Найбільш відомими у світі є ралі в Дакарі. Учасникам цього турніру доводиться битися не так між собою, як з важкими умовами місцевості. Гонки відбуваються по болотах, сипучих пісках, кам`яному бездоріжжю і проходять відразу по декількох країнах Південної Америки. Хтось під час гонок банально застрягає в пісках або болотах і втрачає багато часу, у когось ламається автомобіль на важких скелястих дорогах, хтось ніяк не може пройти якусь дюну і йому необхідно її об`їжджати. Учасники цих змагань практично цілий рік готують автомобіль і гонщика, вивчають складні ділянки дороги і готуються їх долати, а все тому, що Дакар не прощає помилок. У цих ралі беруть участь відразу декілька видів транспорту одночасно - звичайний легковий позашляховик, здоровий і важка вантажівка за типом самосвального Камаза і мотоцикли ендуро. Кожен з цих видів транспорту має як свої мінуси, так і плюси. Ось плюси потрібно максимально корисно використовувати на Дакарі. Крім Дакара існує багато інших іменитих турнірів з ралі, де можуть взяти участь представники з кожної країни світу.

У онлайн іграх гонки ралі не такі вимогливі і можна інколи знехтувати чим-небудь... Але це в простіших гонках, в серйозних же змаганнях прийдеться дуже постаратися щоб досягти добрих результатів.