Ігри гонки в пустелі

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри гонки по пустелі

Чим же такі особливі гонки по пустелі? А те, що вони проходять у жорстоких умовах місцевості. От тільки уявіть, яка спека у пустелі і двигуни автомобілів повинні працювати за такої спеки і не закипати, а ще бувають пилові бурі, коли мільярди частинок піску піднімаються в повітря і починають замітати все на своєму шляху. Такі частинки піску проникають в самі важкодоступні вузли і агрегати автомобіля і потихеньку їх забивають, а сам корпус машини під дією таких частинок потихеньку втрачає своє барвисте покриття, це не дивно, адже за тривалий час пісок може сточити величезні камені. До цих нереальних умов ще додається важка місцевість, а саме дорога, яка складається з піску і автомобілі витрачають набагато більше зусиль, щоб хоч якось рухатися по такій дорозі. Нестерпна спека пустелі не дає спокійно працювати не тільки двигуну автомобіля, але і водіям цих автомобілів, адже людський організм звик нормально функціонувати в певних температурних діапазонах.

Для гонок по пустелі використовуються тільки позашляховики або вантажівки. На легковому седані ну ніяк не зможеш поїхати по такій місцевості, скоріше всього седан просто сяде на пузо в піску і на цьому гонка закінчиться. Джип використовує повний привід, високий кліренс, спеціальні шини - все це разом створює деякі умови для успішного пересування по пустинній місцевості. Також автомобілі, які пересуваються по пустелі, використовують посилену раму, так як автомобіль дуже часто потрапляє в різного розміру ямки і йде колосальне навантаження на кузов авто.

Самим поширеними гонками по пустелі вважається Дакар. Учасники Дакара долають величезні ділянки доріг по різних місцевостях, в тому числі і по пустелі. І ось гонки по пустелі вважаються найскладнішим етапом в якому не так головне проїхати першим, а то щоб взагалі доїхати до фінішу абияк, навіть самі підготовлені автомобілі не витримують жорстоких умов. У гонці по пустелі на Дакарі приймає три типи транспорту - позашляховики, вантажівки і мотоцикли. Мотоциклістам ще більш не просто, адже вони не захищені від піску кабіною свого транспортного засобу.

У іграх даного жанру Вам дається можливість на різних видах транспорту спробувати подолати сипучі піски і важкі умови місцевості з великою кількістю перепадів висот. Автомобілі спеціально підготовлені до такої місцевості, але і вони теж не завжди зможуть витримати того, що від них вимагає водій. Загалом вдалої Вам гонки по таким екстремальним ландшафтам.