Ігри гонки по місту

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри гонки по місту

Міста відрізняються великою щільністю населення на один квадратний кілометр, тому там створена належна інфраструктура для цього населення, яка включає в себе водопровід, каналізацію, мережі магазинів і найголовніше дороги. Найбільше переплетення доріг саме в місті, тому що людям потрібно використовувати ці дороги для пересування на роботу, на своєму особистому транспорті або на громадському. Дороги забезпечують підвезення продовольства до магазинів і роботу всіх міських служб, які займаються обслуговуванням прибудинкової території. Дороги в місті відповідно вимагають підвищеного рівня обслуговування. Їх повинні якісно прибирати і мити від бруду, вони повинні негайно ремонтуватися при появі якихось ямок або інших проблемних ділянок, а взимку швидко очищатися від снігу, який має здатність випадати у великому обсязі. При дотриманні всіх правил обслуговування доріг, по них можна нормально пересуватися на особистому транспорті.

Не варто забувати про підвищені правила безпечного пересування в місті. На трасі швидкість пересування значно вище, ніж у місті, адже там набагато менше або зовсім відсутні пішохідні переходи, немає світлофорів, а також менша кількість прилеглих доріг. Крім того, в місті швидкість обмежена ще тим, що великий рух пішоходів, багато навчальних закладів, де навчаються маленькі діти, які ще не досить добре знають правила дорожнього руху і можуть бути не уважними. Але, не дивлячись на це все, знаходяться відчайдухи, які люблять влаштувати перегони по місту, немов вони знаходяться на якійсь трасі. Часто такі гонки можуть призводити до фатальних наслідків, як для самих водіїв, так і для пішоходів, які ні в чому не винні. Таких лихачів варто карати по всій строгості закону, адже для гонок існують спеціально підготовлені траси, що знаходяться на якихось спорткомплексах.

Якщо є сильне бажання відчути неймовірну швидкість саме в місті і проїхатися по вузьких вулицях, то для цього підійдуть онлайн ігри. Саме в цьому жанрі зібрані ігри, в яких Ви будете їздити по вулицях міста. Існують різні формати проведення таких перегонів в межах міста, в одних Вам потрібно буде змагатися з іншими учасниками перегонів, в інших Ви будете поодинці долати великі відстані по місту. Варто враховувати, що трафік в місті значно більший, ніж за його межами, тому Вам доведеться робити різкі маневри, щоб об`їжджати всі автомобілі, які перед Вами будуть з`являтися. Якщо Ви будете не достатньо уважними, то виникає великий ризик опинитися в автомобільній катастрофі.