Ігри гонки на джипах

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн гонки на джипах грати безкоштовно

Джип - це вельми масивний легковий автомобіль. Сам по собі Джип означає марку автомобілів, які випускаються з кузовом кросовер. Хоча тепер автомобіль будь-якої марки з кузовом кросовер називають джипом. Також їх можна ще називати позашляховики, тому що конструкція кузова цих автомобілів забезпечує підвищену прохідність на складних ділянках або в умовах абсолютної відсутності дороги.

Позашляховики мають ряд відмінностей від всіх інших автомобілів. Першою і найбільш яскравою відмінністю є будова кузова. Кузов таких машин завжди значно вище седанів, у джипів більше кліренс, а саме відстань від дороги до кузова. Колеса теж зазвичай більше, що забезпечує вище прохідність. Абсолютно всі кросовери мають повний привід коліс при якому тяговими виявляються всі чотири колеса, це потрібно для того, щоб не створювалося можливості у буксування в тяжких ділянках дороги. Природно, через свої особливості конструкції позашляховики мають і значно більшу масу і плюс через повний привід потребують більш потужних двигунах, які могли б забезпечити такий автомобіль хорошими динамічними якостями.

До речі, позашляховики також діляться на різні типи. Є типові ралійні джипи на яких беруть участь в гонках по складній місцевості. Вони повинні бути міцними і надійними, щоб з легкістю витримати будь-яку перешкоду на своєму шляху. Такі автомобілі не мають гарний зовнішній вигляд кузова і не створюють той комфорт в салоні якого потребує більшість людей, зате вони зможуть проїхати в тих місцях, де не проїдуть інші автомобілі. Також є клас представницьких позашляховиків на яких їздять солідні люди і в основному тільки по нормальній дорозі. Хоча їм теж іноді хочеться випробувати свій позашляховик і спробувати проїхатися на ньому по якихось болотах. Дані автомобілі володіють підвищеним комфортом, у них гарний естетичний зовнішній вигляд, єдиним недоліком таких автомобілів є підвищене споживання палива.

В даному жанрі зібрані всі ігри в яких Вам доведеться їздити на різних кроссоверах. Тут не буде простих трас на яких можна буде проїхати на будь-якому автомобілі. Траси володіють винятковою складністю, і навіть на крутому позашляховику буде не просто по ним проїхатися. Адреналін в таких іграх буде на верхній межі, адже кожен раз не знаєш, що тебе буде чекати за наступним пагорбом. Джипи - це відмінні автомобілі, щоб перевірити свої навички водіння в екстремальних умовах і просто провести добре час.

Джипи настільки функціональні машини, що їх досить часто використовують в різних рятувальних, військових, миротворчих або інших операціях. Крім своєї серйозної прохідності, джипи володіють ще рядом інших позитивних якостей, наприклад, таких як місткість або вантажопідйомність. Для військових цілей джипи оснащують товстою бронею, яка не пропускає ворожі кулі і дає можливість піти від збройного переслідування. До речі, цю функціональність джипів творці онлайн ігор, намагаються закласти в сюжет тієї чи іншої гри. Тому просто їздити на джипах не доведеться, а якщо трохи пошукати, то можна знайти таку гру, де на джипі потрібно буде виконувати певну місію. Головне повністю довіритися такій машині, і вона Вас не повинна підвести. Звичайно, що є й істотні недоліки у таких автомобілів. У першу чергу до них відноситься великий опір повітря і як наслідок підвищена витрата палива в порівнянні з легковими седанами. Також великий кліренс не дає можливості входити в повороти на великих швидкостях, як це роблять автомобілі з низькою посадкою. Не завжди підвіска у джипів буває такою м`якою, як би цього хотілося. Тому якщо Ви думаєте над тим, чи потрібен Вам джип, то повинні зважити всі за і проти.