Ігри монстр-трак

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри монстр траки грати безкоштовно

Монстр-трак - це автомобіль, який созданий на базі позашляховика, але він дуже сильно відрізняється своєю технічною частиною. Без сумніву у нього є чотири колеса, кермо і педалі як в звичайному позашляховику, але! Колеса у нього зазвичай більше ніж сам автомобіль, вони дуже великі, як і підвіска яка їх тримає. Дорожій просвіт в цих автомобілів просто величезний, заввишки в зріст людини. Ці автомобілі спеціально розроблені для участі в змагання Монстр-Джем (Monster jam).

У змаганнях Монстр-Джем саме на таких автомобілях і виступають. У цих змаганнях виконуються різного виду трюки, стрибки через перешкоди, стрибки через інші машини, через декілька машин відразу, стрибки через трампліни, гонки по бездоріжжю, дріфтінг на монстр-траку і багато-багато інших видовищних трюків та маневрів.

Прихильникам ігри кармагедон ці гонки на монстр-траках будуть до душі, адже тут теж присутній елемент краху як інших автомобілів, так і свого трака. Гонки на монст-траку отримали найбільше розповсюдження на території США. У змаганнях як і в інших гонках беруть участь цілі екіпажі, команди справжніх гонщиків професіоналів. Адже управляти такою здоровенною махиною не кожному під силу, потрібно мати певний навик, який гонщики напрацьовують роками, рівно як і свій автомобіль. Кожна команда постійно модернізує і удосконалює свій Монстр-трак. В цих гонок уболівальників однаково як хлопчиків так і дівчаток, і онлайн ігри монстр-трак цікаві і для хлопчиков і для дівчаток, а також і для дітей, улюблене заняття яких розбивати іграшкові автомобілі.

У багатьох іграх, які представлені в даному жанрі, Ви повинні будете використовувати монстр-трак для подолання складних трас з великою кількістю перешкод. Часом у цих автомобілів не буде вистачати потужності, щоб виїхати на якусь гірку, тому Ви повинні будете набирати хорошої швидкості і використовувати інерцію, щоб виїхати на гору. В принципі, колеса цього автомобіля в онлайн іграх не бояться нічого, всі об`єкти під ними або руйнуються або не створюють якихось завад. Єдине, що ні в якому разі не можна допускати того, щоб монстр-трак перекинувся на дах, адже дах цього автомобіля є його слабким місцем. При перевороті на дах на цьому гра може закінчиться і Вам доведеться починати все заново. Є деякі потужні монстр-траки, які можуть витримати переворот на дах, але все одно з`являється проблема повернуться назад на колеса. Тож коли будете долати якісь перешкоди, то Вам доведеться бути дуже уважними.