Ігри гольф онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри гольф грати онлайн

Мистецтво гри в гольф зародилася ще дуже давно. Чому мистецтво? А тому, що грою це важко назвати, тут кожен удар, кожен рух неповторні, вони вимагають легкості і великої майстерності. Щоб здійснити точний удар потрібно відчути ключку, ніби як відштовхнути нею м`ячик, щоб він почав рух в потрібному напрямку.

Правила гри в гольф дуже прості. Одну партію можна грати як з необмеженою кількістю людей, так взагалі одному. Гольф тим і приваблює, що тут можна грати одному і Вам абсолютно не буде нудно. Все, що потрібно зробити, це довести м`ячик до лунки. Як цього добитися? За допомогою удару спеціальної ключкою по м`ячику. До речі, в гольфі використовується багато ключок, які відрізняються своїми розмірами і тим, який Ви удар збираєтеся зробити - на точність або на дальність. Якщо в партії приймає відразу кілька гравців, то вони здійснюють удари по черзі, саме слабеньке торкання до м`яча можна вважати ударом, з цього треба бути обережним при здійсненні удару в гольфі.

Для гри в гольф використовується величезна кількість майданчиків, які відрізняються своїм рельєфом і типом поверхні. Звично, що в гольф грають на газоні. Та газон найбільш поширена поверхню для гри в гольф, але крім цього використовуються піщані, грунтові або навіть асфальтовані поверхні. Також в гольф можна грати навіть у своєму офісі. Багато шефів та інші начальники влаштовують у своїх кабінетах маленькі майданчики для гольфу на яких встановлюють різні перешкоди, які потім майстерно обходять. До речі, установка різних перешкод на шляху до лунки робить гру ще більш насиченою та цікавою.

Гольф гра досить популярна, але не дуже доступна. Можна звичайно купити собі ключку м`ячик і поставити лунку десь у себе вдома і тренуватися в цій грі, але якщо Ви хочете професійно і дійсно якісно пограти в цю гру на великому газоні, то Вам потрібно звертатися до спеціального гольф клуб, а година гри там не з найдешевших. Є відмінна альтернатива цьому - онлайн ігри, в них Ви можете відчути себе на гольф майданчику і максимально отримати насолоду від цієї гри, до того ж тут представлена ​​велика кількість різноманітних майданчиків для цієї гри.

Якщо Ви полюбляєте пасивні різновиди спорту, тоді онлайн ігри в гольф будуть Вам до вподоби. Тут не потрібно ходити за кулькою від лунки до лунки, в цих іграх потрібно лише точно розраховувати силу удару і напрям польоту кульки. Якщо хочете навчитися грати в гольф, але не маєте можливості їздити на тренувальне поле, тоді грайте в гольф онлайн.