Ігри гламур онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри гламур

Гламур - це наймодніший і дуже популярний серед зливків суспільства зовнішній вигляд, який широко успадковується іншими верствами суспільства. Це може бути не тільки зовнішній вигляд, а будь-яка дорога і вишукана річ може бути гламурною, навіть найменша. Гламурними можуть бути годинник, може бути шапка, може бути навіть краватку, да все, що завгодно, що не схоже на класику і відрізняється своїм унікальним, іноді навіть лякливим видом.

Гламур корисний тільки тим, що він рухає модою. Всі намагаються виглядати гламурно і шукають нові якісь дрібнички, що виглядають вельми не звичайно, тим самим впливають на моду. Це є громадський рух модою. Гламур змушує працювати людську фантазію в пошуках чогось нового, чогось незвичайного, але часом цей рух може здійснюватися по колу. Адже є речі, які створені вже досконалими і краще їх не зробиш, це стосується саме одягу та аксесуарів до одягу.

Існує велика помилка між дійсно гламурними речами і нібито гламуром. Дійсно гламурні речі - унікальні, а не справжні - завжди є підробками і копіями, які люди носять і вважають їх воістину цінними.

Гламур дуже пафосний напрям, який зустрічається як схвалено, так і з великими негативними оцінками. І не даремно на ньому висить дуже багато негативу, адже суспільної користі від нього - нуль цілих, нуль десятих, так само, як і від людей, які вважають себе гламурними. Вони думають, що задають тенденції в моді і шукають нові модні напрями, але за великим рахунком хто слідує цим тенденціями, найнепотрібніші для суспільства верстви населення, які тільки займаються пустою тратою часу у пошуках самих останніх гламурних дрібничок. Дійсно розумним освіченими людям гламур не потрібен, адже це забава просто щоб зайняти свій вільний час

Дуже великий критиці і глузуванню гламур піддався у відомій пісні Скрябіна - Гламур. Де він співає про нього, як про даремне явище, яке тільки стимулює хвастощі і непотрібний пафос. Пісня іронічна і вельми цікава, адже в ній є якийсь сенс.

Онлайн ігри, які тут зібрані мають якийсь гламур в собі. Тут Ви зможете ознайомитися з різними модними дрібничками і дуже швидко їх переміряти на якійсь моделі. Тут може бути як одяг, так і інші модні аксесуари. Якщо Ви все таки хочете виглядати гламурно і відповідати останнім тенденціям, то запрошуємо пограти в ці онлайн ігри та познайомитися з незвичайними світом гламуру та інших світських явищ.