Безкоштовні ігри герої

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри герої також відносяться до категорій

Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Інопланетяни Аніме Арканоїд Бігалки Бійці Баскетбол Бетмен Битви Бомби Братц Бродилки для хлопчиків Бросалки Велосипеди Веселі ігри Влучність Вогонь Вогонь і вода Вода Вуличні ігри Герої Гонки з перешкодами Гонки на велосипедах Гроші Губка Боб Дісней Денді ігри Детективи Дракони Екстрим Екшн Загадки Задачі Залізна людина Запам`яталки Запускалки Збиралки Зброя Змагання Знайди відмінності Знаменитості Зомбі Казки Картинки Квести Кидалки Коні Конструкції Кролики Лікарня Лучник Людина-павук Місто Магія Малювання Монстри Ніндзя На спритність Новий Рік Одяг Одягалки для дівчаток Олімпійські ігри Пазли Перевдягалки Подорожі Показ мод Покемони Поцілунок Пригалки Принцеси Природа Реакція Рейнджери Ретро ігри Руйнування Рятувалки Сніг Солдати Сонік Спанч Боб Старі ігри Стиль Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Страшилки Страшні ігри Стрибки Супермен Том і Джері Уважність Фарби Фентезі Фотограф Хелловін Черепашки-ніндзя Шоколад Шукати предмети Шутери

Грати безкоштовно в ігри герої

Герої це персонажі в онлайн грі, які виконують покладену на них місію. Це може бути навіть порятунок цілої планети або всього світу і всього живого. До таких героїв звичайно ж можна віднести і Спайдермена, Бетмена, героїв популярних бойовиків - Стівен Сігал, Брюс Вілліс і інші. Які теж рятують світ від намірів поганих дядьків. Але в даному випадку героями онлайн ігор стають менш відомі особистості, які не менш героїчна і володіють такими якостями сили, сміливості та відваги. В онлайн іграх герої найчастіше володіють фантастичними силами, які дають їм можливість здійснювати їх подвиги. Але є герої, які домагаються своїх результатів тільки своїм завзяттям і мужністю, вони покладаються тільки на свої людські сили. Крім того самі герої найчастіше бувають фантастичними, це можуть бути якісь тварини або інопланетяни, роботи або милі монстри, хто завгодно.

Головний герой онлайн гри свої якості може отримувати в процесі самої гри, розвиваючись разом з подіями в грі, набуваючи нові навички та здібності. Ігри в цій категорії найчастіше є бродилками або пригодами, але в залежності від сил та можливостей героя це можуть бути і стрілялки, літалки, гонки, стратегії і навіть військові. По суті будь-який персонаж може стати героєм, але тільки якщо він виконує місії на благо порятунку людства чи якихось інших персонажів. Найчастіше ми зустрічаємося з персонажами, які дбають тільки про свою шкуру і їм важливо тільки дійти до кінця гри і залишитися в живих. Але під цим жанром зібрані тільки справжні герої, які то й справа, що вбивають поганих персонажів і постійно когось рятують або звільняють. Яскравим героєм багатьох приставочних і онлайн ігор є Маріо, цей простий на вигляд водопровідник, тільки те й робить, що постійно рятує принцесу від рук злого дракона, який її захоплює не зрозуміло з якими цілями. Таких героїв достатньо в онлайн іграх і Ви можете спробувати себе в шкурі кожного з них, варто тільки почати грати в ігри з цього жанру.

Грати в ігри герої буде цікаво хлопчикам, граючи в героїв вони виховують в собі якості притаманні справжнім героям. В таких іграх діти отримують уроки мужності і благородства, знайомляться зі справжніми героями і розуміють, як повинен вести себе справжній лицар сучасності!