Ігра Гаррі Поттер

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні Гаррі Поттер поттер

Всім відомий Гаррі Поттер до одинадцяти років ріс нормальною хлопчиськом, і знати не знав про своїх магічних здібностях. Лист, який прийшов зі школи чарівництва Хогвартс, змінило все його життя. Цей лист привело його до самим неймовірним пригодам.

Юний маг познайомився з безліччю найрізноманітніших людей. Викладачі школи навчили його всім премудростям науки чаклунства. Він тепер міг зрозуміти, де його справжній друг, а де - ворог. Він дізнався своє призначення. Серія книг, яку написала Джоан Роулінг, і випущена за сценаріями цих книг, серія фільмів, змогли показати і барвисто описати всі його пригоди. Гаррі Поттер сьогодні найпопулярніший герой.

І якщо ви теж є його фанатом, візьміть участь в іграх Гаррі Поттер. Ігор Гаррі Поттер сьогодні настільки багато, що ви без складнощів виберете найцікавішу для вас.

Ігри розмальовки, де ви зможете міняти героя по вашому баченню. Одягалки, де ви одягнете його в самі незвичайні наряди. У вас є можливість записатися на уроки магії у школі чарівництва і навчитися вимовляти заклинання. Шанувальники Гаррі Поттер, тільки у нас ви знайдете найцікавіші пригоди, які ви пройдете разом з цим юним, але таким відомим і здатним магом. Вас здивує реальна графіка і звуки ігор.

Ви відчуваєте в собі стільки сміливості, що готові пройти всі випробування? Тоді викликайте на дуель Волдеморта. Яке неповторне відчуття дасть вам чарівна паличка, яка буде іскритися у ваших руках. Ви зможете злетіти на небо, і не на чому-небудь, а на мітлі. Перенесіться в цих іграх у чудовий світ, де вдається зробити неможливе.

Ігри одягалки Гаррі Поттер - фанатки героя, це для вас. Ви зможете бути ще ближче до свого кумира. Загримуйте його і допоможіть вжитися йому в роль. Щоб змінити зовнішність Даніела, у вашому розпорядженні всі косметичні засоби.

Із серії логічних ігор вам пропонуються для порівняння два постери, де потрібно знайти відмінності. На пошук цих самих відмінностей у вас обмежений час. Зберіться і виграйте.

Ви побуваєте разом з Гаррі на турнірі Трьох Чарівників. І тільки ви зможете допомогти йому гідно пройти підводні випробування. Вам потрібно буде навчитися дихати під водою за допомогою казкових пристосувань і протриматися. А Гаррі переслідують русалки, значить, вам потрібно втікти від них.

Привиди школи чарівництва прокинулися в день Хеллоуїна. Хто, як не ви, допоможе Гаррі впоратися з ними. Вам допоможуть у цьому багато чарівні предмети. Це і чарівна паличка, і мітла. Перемагаючи ворогів, збираючи необхідні предмети, ви отримаєте довгоочікувані бонуси.