Гарфілд ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Гарфілд ігри безкоштовно грати

Якщо Ви ще не чули про такого кота, як Гарфілд, то пора б вже з ним познайомитися, адже він настільки яскравий персонаж, що його веселого настрою вистачить на багатьох людей. Спочатку він був персонажем коміксу, який розповідає історію про безвідповідального хазяїна, який містив собаку Одді і ледачого кота Гарфілда. Комікс був популярний, але тільки в Американській культурі. Велика популярність до героїв прийшла після зняття однойменного фільму про даного кота. Це типова американська комедія, де використані нові технології в тривимірній графіці для створення епізодів з тваринами. Починається все з того, що господар Гарфілда безвідповідальний в соціальному плані хлопець закохується в молоду дівчину ветеринара, але таким і не може заявити їй про свої почуття. Він отримує під опіку цуценя Одді, який створює загрозу для Гарфілда, тому як кіт думає, що через любов до Одді, господар виставить його на вулицю. Обманним маневром, Гарфілд відправляє Одді на вулицю і думає, що його спокійне і ліниве життя триватиме далі, але господар Гарфілда, разом з дівчиною ветеринаром, відправляються на пошуки собаки, в той же час одна жінка знаходить Одді і розвішує плакати по всьому місту, який наш кіт активно здирає. Друзі Гарфілда засуджують його за даний вчинок і перестають з ним спілкуватися. У той час, Одді потрапляє до іншої господині, яка його тепер так просто не відпустить. І хто, як не Гарфілд збирається врятувати пса, якого він і вигнав. Він знаходить його і заплутує ще більший клубок пригод, в яких опиняються друзі. Фільм, як завжди, закінчується хеппі-ендом, але якщо Ви його не бачили, то варто подивитися, в яких пригодах виявляються всі діючі герої.

Гарфілда з одного боку можна засуджувати, але з іншого боку приємно бачити, як він швидко виправляється. Хоч його лінь і ненажерливість, так нікуди і не дівається. В принципі, його лінь є фішкою цього кота і в інтернеті можна побачити величезну кількість карикатур, на яких зображений цей кіт, як символ ліні і безладу. Крім того, його використовують на багатьох листівках і інших матеріалах, які містять іронічну графіку.

Не оминув він і онлайн ігри, з цим котом у головній ролі було створено багато цікавих ігор, де він буває в якихось пригодах, займається, якимись веселими справами і просто проводить добре час. Якщо Ви відчуваєте інтерес до цього персонажу, то вперед в дані ігри, повірте, що нудно Вам точно не буде, а час мине швидко і у відмінному настрої. Іноді потрібно буде йому допомагати, а іноді він буде допомагати Вам, розвивати Ваше логічне і творче мислення. Гарфілд самий креативний кіт, якого тільки знає громадськість, тому у нього є жарти для будь-якого процесу в суспільстві або на Вашому комп`ютері. У деяких іграх задіяні й інші персонажі з цього відомого фільму, а в минулому звичайного коміксу.