Ігри фури онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри фури

Гонки на здоровенних трейлерах і вантажівках завжди привертали увагу хлопчиків і це не дивно, адже як приємно їхати на високій, потужній машині, коли всі інші автомобілі здаються маленькими коробочками. У цьому жанрі зібрані ігри в яких Ви будете мати можливість поїздити на габаритних вантажівках, та ще й потягати за собою причіп з вантажем. За великим рахунком це ігри про далекобійників онлайн. Всі добре пам`ятають відому гру Далекобійники, де потрібно на великій вантажівці розсікати по просторах країни, перевозити вантажі і заробляти гроші собі на нову вантажівку. Тепер практично такі ж емулятори з`явилися в онлайн версіях.

Життя далекобійника з одного боку дуже цікаве і просте, але в той же момент дуже небезпечне і іноді доводиться стикатися з труднощами, результат яких впливає на життя самого далекобійника. Пам`ятайте серіал під назвою Далекобійники, де ці хлопці постійно потрапляють у якісь халепи на дорозі і найчастіше їм вдається з них вибиратися завдяки своєму характеру й кмітливості. Ну і звичайно у них завжди під боком є ​​їхня улюблена фура на якій вони намотали не один кілометр по просторах своєї Батьківщини.

А що ж являє собою фура? Це сидельний тягач разом з габаритним причепом. Сам по собі тягач має не дуже великі розміри, але в ньому знаходиться потужний двигун і дуже міцний остов, який здатний витримувати великі навантаження. Причепи теж бувають різних видів. Є причепи для перевезення звичайних вантажів в тарі чи якихось упаковках. Існують причепи-цистерни в яких перевозять якісь рідини, це можуть бути кислотні речовини або паливно мастильні матеріали або навіть просто звичайна вода. І для перевезення сипучих вантажів, таких як щебінь, пісок або інші теж є свої спеціальні причепи з якими Ви зможете зустрітися в іграх, що представлені в цьому розділі. На фурах їздити досить цікаво, адже для Вас відкривається великий огляд і Ви здатні бачити дорожню ситуацію, яка знаходиться попереду Вас.

Є гонки на тягачах без причепів. Це дуже захоплюючі перегони, адже тягачі без причепів дуже динамічні і можуть розвивати велику швидкість. Такі гонки будуть цікаві різним віковим категоріями хлопчиків і навіть дорослим чоловікам. Час за грою проходить легко і не примусово. У будь-якому випадку, якщо Ви проявляєте інтерес до гонок на фурах або просто до самих фур, то ласкаво просимо в ігри, які представлені в цьому розділі.