Ігри захист фортеці

Великі оборонні споруди у вигляді замків і фортів називаються фортеці. Основне своє поширення вони мали в середньовіччі. Тоді створювалися великі фортеці, які могли забезпечувати довгий захист без особливої ​​втрати якихось сил. Зараз фортеці залишилися у вигляді окремих експонатів або музеїв. Також різні фортеці розглядаються під час екскурсійних подорожей.

Величезні форти будувалися за часів лицарів і набігів кочівників. Ці форти були великих розмірів, завжди знаходилися на якійсь височині і мали великий запас провізії на випадок тривалої облоги. Часто перед такими фортами знаходились вали, такі великі рови в яких могла бути вода або якісь гострі палиці у вигляді списів. Через такі вали ворогові було важко перебратися і захисники фортеці користувалися моментами і перебивали значну кількість ворога. Великою перевагою фортеці в середньовіччі було те, що не існувало тоді ще зброї з великою руйнівною силою, якою можна було б підривати якусь фортецю або використовувати ракети, які б могли бути запущені в середину. Також не було авіації, яка могла б легко бомбардувати фортецю зверху. Єдиним способом атаки було просто йти і намагатися таранами пробити вхідні ворота.

У фортецях-замках жили багаті і титуловані люди, найчастіше якісь графи, князі, лорди і друга знать. Вони завжди були дуже розкішні з великою кількістю кімнат, спеціальною частиною для прислуги, складами для провізії і вина. У разі набігу ворогів в замок-фортеця запускалося все інше населення міста, яке й допомагало оборонятися. Дуже часто в таких замках були підземні ходи по яких в разі захоплення могла сховатися вся знать.

У нинішніх часах будувати фортеці просто не рентабельно і не практично з точки зору військової справи, вони будуть легко зруйновані і ніякого практичного значення не матимуть. Зараз такі фортеці можуть зводити олігархи, яким немає куди подіти гроші. Вони їх зводять навколо якихось церков або монастирів, просто щоб потішити своє око. На реставрацію справжніх фортець грошей практично не виділяється і вони поступово руйнуються під дією води і вітру.

В іграх, що зібрані під цим тегом Вам потрібно буде вести оборонні дії з якоїсь фортеці. Тут відтворені всі умови середньовіччя і Вам буде дуже цікаво спробувати, як це оборонятися в ті старі часи. Тут також будуть потрібні хороші тактичні та стратегічні знання, адже ніхто не знає яка кількість ворога прибуває і як довго потрібно буде від нього оборонятися.