Ігри гонки форсаж

Пролетіти на машині по нічному місту з неймовірною швидкістю, щоб усі ліхтарі, які висвітлюють вулицю миготіли перед очима. Вельми небезпечно, але в той же час захоплююче задоволення, яке розганяє кров у жилах, змушує серце битися з прискореним ритмом, а мозок генерувати сотню ідей в секунду. І справді, заняття дуже небезпечне і якщо Ви першокласний водій, то Ви від цього отримаєте море задоволення. Але при інших варіантах, наприклад, якщо у Вас немає великого досвіду, то можна піддати себе на велику небезпеку і навіть потрапити в аварію. Також при такій їзді бути пасажиром, хоч досвідченого, хоч не досвідченого водія теж не просте завдання і вимагає великої психологічної підготовки. А взагалі гонки на великих швидкостях, які використовують спеціальні тюнюнігованние двигуни називаються Форсаж. Хоча це слово йде значно далі і використовується, щоб назвати один з режимів роботи двигунів на реактивній і поршневий тязі. При цьому режимі роботи в спеціальній додатковій камері, яка встановлена ​​на реактивному двигуні спалюється ще більше палива в результаті чого транспортний засіб володіє ще більшою динамікою та може набирати швидкість значно швидше. Дана технологія була придумана військовими і використовувалася в основному на повітряних винищувачах. З часом різні умільці змогли її поставити на звичайні автомобілі тим самим створити великий запас потужності і при включення цього режиму на автомобілі його швидкість збільшувалася значно швидше, ніж це відбувалося до цього.

Існує навіть відомий Голлівудський фільм з однойменною назвою. У головній ролі даного фільму знімався популярний і дуже накачаний актор Він Дізель. Сюжет фільму заснований на бандитського угруповання, яка займається крадіжкою і незаконним збутом автомобілів. Крім того у фільмі показуються постійні перегони, які влаштовують вуличні стрітрейсери. В одну з таких банд намагається упровадитися поліцейський і у нього це виходить. В кінці фільму він виводить банду на чисту воду, але це коштує йому дуже великих зусиль. Також у фільмі використовуються двигуни на яких встановлені форсажні системи, звідси і пішла назва

У нинішній час гонки на вулицях міста заборонені законом, але тим не менше вони влаштовуються і гонщики на них використовують двигуни зі спеціальними форсажними установками, які досить небезпечні, як для самого гонщика, так і для глядачів, які за цим спостерігають.

В онлайн іграх Вам доведеться використовувати форсаж в різних драг рейсингах і дріфтах. Дуже зручна штука, яка дає як відмінний розгін, так і здатність вводити машину в навмисні заноси. Стало нудно - тоді вперед включати форсаж на всю потужність.