Ігри гонки формула 1

Формула-1 - це безперечному найбільший і найпопулярніший чемпіонат в світі по кільцевих гонках. Цей чемпіонат дуже часто транслюють навіть в прямому ефірі і ми маємо можливістю постежити за тією неймовірною швидкістю з якою ганяють боліди по кільцевих трасах. Формула-1 в першу чергу чемпіонат не для раллійних машин, а для спеціальних болідів, які мають відкриті шини з дуже великим діаметром і великою шириною, для максимального зчеплення з дорогою. Цей чемпіонат проводитися усього лише раз в рік і триває не дуже великий час, але цього вистачає, щоб визначити самого майстерного гонщика. Чемпіонат проводиться в декілька етапів, в яких бере величезна кількість учасників. Оскільки частенько однієї майстерності гонщика не досить, а ще і потрібний гідний гоночний автомобіль, який здатний отримати перемогу - команди учасників постійно розробляють нові і удосконалять старі технології машинобудування і шукають нові технічні рішення для створення зверхпотужних автомобілів. Всі ці технології, які створюються на формулі-1 рано чи пізно переходять на автомобілі, які ми використовуємо в повсякденному житті. Найвідомішим і не однократним переможцям даного чемпіонату є Міхаель Шумахер, який вже за довгий свій час в ролі переможця увійшов до багатьох анекдотів і іронічних розповідей, як відомий досвідчений гонщик. У реальному житті лихача на дорозі найчастіше порівнюють саме з Шумахером, хоча другий далеко не лихач, а досвідчений професійний гонщик.

Даний вид змагань є також одним з найнебезпечніших в світі, адже на таких гонках дуже часто трапляються аварії, які в лічені секунди можуть перерости у велику катастрофу. Машини на таких гонках йдуть дуже близько, практично пліч-о-пліч і щонайменша помилка пілота, може привести до дуже небажаних наслідків. Оскільки ці гонки дуже інтенсивні і напружені, то в болідах йде дуже швидкий снос всіх ведучих елементів і на трасі під час гонок можуть кілька разів зупинятися, щоб поміняти шини або ще якусь важливу деталь, яка встигла зноситися за декілька кругів.

Ігри з формулою-1 будуть цікаві практично всім хлопчиками. А хто ще зможе по гідності оцінити гоночний автомобіль? Вони просто захоплюють своєю динамічністю і швидкістю, яку можуть розвивати автомобілі. Такого адреналіну не завжди можна отримати в інших гонках, а тут він деколи навіть зашкалює. А до того ж у Вас є можливість позмагатися в різних етапах чемпіонату в цих гонках і довести, що Ви умієте водити автомобіль навіть краще за відоиого Шумахера. Загалом всі хто не байдужі до формули-1 і в принципі до гонок запрошуються грати в ці ігри!